126«Інформаційні системи та технології»

Програмне забезпечення інформаційних систем – це освітня програма спеціальності 126 «Інформаційні системи та технології», яка передбачає освітньо-професійну (1.5 року) і освітньо-наукову (1.9 року) програму навчання, спрямована на підготовку фахівців з розробки програмного забезпечення для спеціалізованих інформаційних систем з використанням сучасних технологій. Навчальна програма була розроблена на основі взаємодії кафедри ПІІТУ з провідними європейськими вузами Франції, Італії, Німеччини, Швеції, Ліхтенштейну, Норвегії, Словенії і Литви в рамках міжнародного проекту MASTIS.

Про освітню програму:
Метою освітньої програми є підготовка фахівців, орієнтованих на розробку, впровадження та експлуатацію інформаційних систем на рівні підприємства. Невід`ємною частиною програми є взаємодія з університетом Словаччини Школа економіки та менеджменту в публічному адмініструванні в Братиславі (VŠEMvs) в межах спільної програми подвійних дипломів.

Базові дисципліни освітньої програми: «Інтелектуальний аналіз даних та вилучення знань», «Розробка та впровадження інформаційних систем», «Управління проектами інформаційних систем», «Бази даних та сховища даних», «Безпека інформаційних систем», «Стратегія інформаційних систем», «Введення в DevOps», «ІТ-інфраструктура», «Аналіз та управління вимогами інформаційних систем».

Можлива участь в програмах подвійних дипломів з університетами Австрії, Швеції, Словаччини, Франції. Діє програма мобільності з вишами Словенії.

Після закінчення магістратури випускники працюють на посадах бізнес-аналітиків (Business Analyst), архітекторів (Architector, System Analyst), розробників ПЗ (Middle, Senior Developer), тестувальників (QA engineer), фахівців в галузі управління проектом по розробці ПО (Project Manager), системних інженерів (DevOps).

Кваліфікація: магістр з інформаційних систем та технологій.

126 – 1.4

126 – 1.9

ОПП
Освітня програма «Програмне забезпечення інформаційних систем»

Інформаційні системи та технології

Список Дисциплін

Розробка та впровадження ІС