Студентка кафедри ПІІТУ – призер II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади

22 березня в Харківському національному університеті радіоелектроніки завершився II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей «Комп’ютерні науки», «Радіотехніка», «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» та «Радіоелектронні апарати та засоби», на якому студенти НТУ «ХПІ» показали гідні результати .
Студентка кафедри ПІІТУ Анастасія Пивоварова (КН-34а) зайняла на олімпіаді третє місце.


Ось як Анастасія коментує своє рішення про участь в олімпіаді: «По-перше, мені цікавий напрямок, на якому я навчаюся, тому мені захотілося якось проявити себе в ньому. По-друге, олімпіаду можна порівняти з певним квестом, де потрібно виконувати завдання одне за іншим, а це завжди цікаво. По-третє, мені було цікаво, з одного боку спробувати щось нове, а з іншого – я брала участь в олімпіадах ще в школі і я пам’ятаю, що мені подобався цей процес: підготовка, бажання проявити себе і хвилююче очікування результатів».
Олімпіади дозволяють студентам не тільки проявити отримані знання, а й розкрити свій творчий хист. Анастасія розповідає про те, як проходила олімпіада: «На олімпіаді були учасники з різних міст України, переможці першого етапу. В аудиторіях, де ми писали олімпіаду була робоча серйозна атмосфера, було помітно, що всі старанно працювали. Ця атмосфера сприяла моєму бажанню якнайкраще виконати завдання».
Досвід участі в олімпіаді Анастасія вважає дуже корисним: «Участь в олімпіаді дало мені можливість об’єктивно оцінити мої знання, отримані під час навчання. Я змогла для себе визначити мої сильні і слабкі сторони (в плані вивчених дисциплін). Також мені це дало привід більше вірити в себе. Я йшла на олімпіаду, що б спробувати сили, але сумнівалася, що зможу зайняти призове місце. Результат показав мені, що я можу домогтися більше, ніж я думаю про себе. Я зробила висновок, що не потрібно сумніватися в своїх силах».
Переможці олімпіади отримали подарунки від компаній NIX Solutions, Global Logic і JABIL, які традиційно виступають партнерами олімпіади. Крім того, університети, які брали участь в олімпіаді, отримали сертифікати від Smart Network Lab на розгортання тестової Wi-Fi мережі на базі обладнання Ruckus Networks.