Программа Erasmus + в университете прикладных наук Вюрцбург-Швайнфурт Hochschule Würzburg-Schweinfurt.

Объявляется конкурс для получения стипендий на обучение в рамках программы Erasmus + на осенний семестр 2020/21 учебном в университете прикладных наук Вюрцбург-Швайнфурт Hochschule Würzburg-Schweinfurt.


Навчання в Німеччині буде проходити в весняному семестрі 2020/21 н.р. Для студентів НТУ «ХПІ» освітнього ступеня «бакалавр» доступні 4 стипендії за напрямами:
— business and administration;
— electronics and automation;
— information and communication technologies.

Обов’язковою вимогою для конкурсантів є наявність сертифіката рівня В2 з англійської або німецької мови або проходження особистої співбесіди на знання мови.

Студенти, які бажають прийняти участь у конкурсі, повинні до 06.11.2020 року заповнити онлайн-анкету з доданням необхідних документів. Всі документи повинні бути виключно в PDF-форматі. Назва файлу має містити прізвище студента та тип файлу, наприклад: Kovalenko_СV.pdf. Документи, які є багатосторінкові мають бути підготовлені як єдиний PDF-файл зі зрозумілою назвою! Наприклад, єдиний PDF-файл з сертифікатами, відгуками викладачів та перемогами в олімпіадах повинен мати назву: Kovalenko_Certifikate.pdf.

Посилання на анкету: https://forms.gle/S9vGgdW46X2h5ypf6

— Мотиваційний лист (англійською та українською мовами)
— CV (обов’язково з фото, яке має бути професійним та призначеним для резюме, мати номер телефону та E-Mail )
— Transcript of records (дозволяється фото оцінок з залікової книжки)
— Мовний сертифікат (не нижче В2 з англійської або німецької)
— Будь-які додаткові сертифікати /грамоти /нагороди, що показують мотивацію і здібності студента (відгуки викладачів, перемоги в олімпіадах і тд, ) — якщо є в наявності.

Міжнародний відділ університету FHWS після перевірки надісланих нам документів, проведе первинну перевірку наданих документів та самостійно визначить коло претендентів з якими проведе співбесіду (онлайн або телефоном). З конкурсантами, які отримають стипендії на семестрове навчання в університеті FHWS, далі зв’яжеться представник університету та надасть подальші інструкції для отримання визі. Будь-ласка, слідкуйте за повідомленнями на електронну пошту та у групі Німецького освітнього центру.

Якщо у вас виникли запитання, ви можете надіслати їх нам на електронну адресу daz@khpi.edu.ua або звертайтеся телефоном: +380577076549