Під час Міжнародного тижня Erasmus+ (25-29 листопада 2024 р.) у Братиславському університеті економіки та менеджменту (Словаччина) наш інститут представляли: – Тетяна АЛЕКСЄЄВА, завідувач кафедри системного аналізу та інформаційно-аналітичних технологій, директор Інституту комп’ютерних наук та технологій:
– Тетяна АЛЕКСАНДРОВА, завідувач кафедри системного аналізу та інформаційно-аналітичних технологій, заступник директора Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій;
– Олена НІКУЛІНА, завідувач кафедри інформаційних систем та технологій;
– Марина ГРИНЧЕНКО, завідувач кафедри управління проектами в інформаційних технологіях;
– Оксана ІВАЩЕНКО, координатор програм академічної мобільності та програм подвійних дипломів між НТУ “ХПІ” та Братиславським університетом економіки та управління (Словаччина).
Другий день був присвячений обговоренню інтеграції цифрових інструментів в університетах, наш Еразмус студент Іван Лисенко, студент групи КН-221а, приєднався до нашого викладацького складу, щоб поділитися своїм досвідом навчання в Інноваційному кампусі в рамках вищезгаданої дискусії. Тож тепер Іван ділиться з нами своїми враженнями від участі у Міжнародному тижні:
“Дискусії були глибокими та підкреслювали трансформаційну силу технологій у різних галузях.
Перший спікер, доктор Педро Пінейро з Португалії, задав тон своєю інтригуючою лекцією про використання штучного інтелекту для оцифрування та оптимізації процесу написання наукових статей. Його уявлення про те, як ШІ може допомогти дослідникам, зберігаючи при цьому академічну доброчесність, були захоплюючими і такими, що відкривають очі.
Далі ми заслухали професора Петра Скрипчука з Рівного, Україна, який разом з колегою зі Словаччини представив своє спільне дослідження про “розумні” міста. Їх комплексний і повний огляд того, наскільки насправді “розумними” є міста і селища в Україні та Словаччині, був захоплюючим.
Нарешті, представник нашого університету, професор Олена Нікуліна представила аудиторії програму “Інноваційний кампус” – ідею близького відображення реального робочого процесу з використанням стандартних галузевих технологій.
Цей захід став чудовим нагадуванням про те, як діджиталізація формує наш світ і як ми, студенти, можемо бути частиною цієї трансформації”.