Дипломне проектування – бакалаври 2021

Posted on Posted in Дипломне проектування, Студентам

Згідно з графіком освітнього процесу на 2020-2021 навчальний рік у студентів 4-го курсу з 26 квітня по 6 червня включно передбачено проведення виробничої практики та дипломного проектування. З 8 червня по 17 червня заплановано проведення державної підсумкової атестації – захисту дипломних робіт на здобуття ступеню бакалавра. У зв’язку зі зміною процедури подання дипломних робіт для перевірки на плагіат роботи слід подавати не пізніше 4 червня.

Офіційно затверджені теми та призначені керівники наведено у наказах:

Наказ № 245СТ від 16 лютого 2021 року – теми бакалаврів (денна форма) АУТС 2021 Наказ № 246СТ від 16 лютого 2021 року – теми бакалаврів (скорочена форма) АУТС 2021 Наказ – теми бакалаврів (заочна форма) АУТС 2021

Номер та дата наказу необхідні для заповнення титульних аркушів. Назва групи та номер за списком у наказі формують унікальний шифр для укладення документів дипломної роботи (проекту). У шифрі слід використовувати тільки великі літери та двопозиційний номер за списком, наприклад: КІТ-417А.03.

Усю необхідну інформацію щодо оформлення дипломної роботи (проекту) можна знайти у відповідному розділі на сайті кафедри (меню “Навчальний процес”-“Диломне проектування”). Там наведено методичні вказівки з оформлення складових ДП (ДР), формування бібліографічних посилань, підготовки роботи для перевірки на плагіат, шаблони титульних аркушів та приклади їх заповнення.

Графік захистів:
Графік захистів – бакалаври АУТС 2021