Вітаємо з початком нового навчального року!

Posted on Posted in News, Навчальний процес, Новини, Студентам

Шановні студенти та викладачі!
Щиро вітаємо з початком нового навчального року та осіннього навчального семестру.
Окремі привітання студентам першого курсу: дякуємо, що обрали нас для формування міцного базису для вашої професійної кар’єри! Сумлінне навчання зараз – запорука успіху у майбутньому!
Для вас заплановано декілька урочистих заходів. По-перше, це зустріч з керівництвом факультету та кафедр, що відбудеться 31 серпня о 12.00 у аудиторії 105 Учбового корпусу 2 (У2). По-друге, це свято присвячення у студенти, що відбудеться 1 вересня о 14.00 біля Спортивного комплексу НТУ “ХПІ”. Після цього можна буде прийняти участь у міських урочистостях на майдані Незалежності.

Згідно розпоряджень керівництва навчальний процес буде проводитися у змішаному режимі: лекційні заняттяу дистанційній формі, практичні та лабораторнів очному режимі у аудиторіях університету. Для роботи у дистанційному режимі використовується система Microsoft Office 365, зокрема, застосунок Teams. Перевірте, будь ласка, робочий стан своїх акаунтів у системі та поновіть доступ до них у разі необхідності. Студентам першого курсу необхідно отримати свій обліковий запис. За подробицями щодо процесу реєстрації необхідно звернутись у деканат.
Деякі викладачі можуть використовувати у навчальному процесі систему Google Classroom. Для цього знадобиться акаунт Google, перевірте, будь ласка, що у акаунті вказані ваші ім’я та прізвище (це значно покращує процес взаємодії між студентами та викладачем).
Щойно буде сформований розклад занять – він з’явиться на цьому сайті у вигляді окремої новини.
Студентам-боржникам необхідно розпочати ліквідацію заборгованостей щодо літньої екзаменаційної сесії.
Студентам контрактної форми навчання необхідно до 10 вересня виконати сплату за навчання у поточний семестр.