День відкритих дверей НТУ “ХПІ”

Posted on Posted in абітурієнтам, новини, події

17 листопада у Спорткомплексі НТУ “ХПІ” відбувся День відкритих дверей та Фестиваль Науки “Science is FUN!”. Захід був приурочений до святкування Всесвітнього Дня Науки (UNESCO).
Усі, хто відвідав захід, мали можливість дізнатися більше про університет завдяки виступу ректора НТУ «ХПІ», професора Євгена Сокола, презентаціям від приймальної комісії на теми: «Особливості вступної кампанії та умов прийому 2020» та «Робота над помилками вступників попередніх років» та безпосередньому спілкуванню з представниками 43 спеціальностей, 170 освітніх програм, 5 інститутів та 4 факультетів, 89 кафедр.
У ході заходу працювали презентаційні стенди інститутів, факультетів і кафедр ХПІ, була проведена дискусійна панель: «Професії майбутнього» та мотиваційні лекції від випускників ХПІ та роботодавців, відвідувачі мали змогу спостерігати досліди та приймати участь у заходах в лабораторно-експериментальній, робото-інженерній та зоні майстер класів, насолоджуватись виступами рок-гуртів: Rebel Yell (Cover-band), ВЛ8 (Rock-band).
Наша кафедра теж приймала участь у заході. Наші представники спілкувались з відвідувачами у презентаційній зоні факультету та демонстрували приклади та результати науково-практичної роботи студентів та викладачів у робото-інженерній секції.

event_OpD_2019_05
event_OpD_2019_02
event_OpD_2019_01
event_OpD_2019_06