Кафедра Менеджменту інноваційного підприємництва та міжнародних економічних відносин

Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"

Кафедра Менеджменту інноваційного підприємництва та міжнародних економічних відносин - Національний технічний університет  "Харківський політехнічний інститут"

Оголошення про олімпіаду Економіка

Шановні студенти-економісти !

Запрошуємо Вас прийняти участь у 1 етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 051 «Економіка»

за рівнем вищої освіти «бакалавр».

Олімпіада відбудеться 19 лютого о 12.30 в аудиторіях 1007 та 1001 навчального корпусу У1.

Реєстрація учасників олімпіади розпочинається о 12.00 в аудиторії 1006 навчального корпусу У1.

Просимо дотримуватися заходів безпеки і мати при собі захисну маску.

Організаційний комітет олімпіади

Оголошення про олімпіаду Маркетинг

Шановні студенти-маркетологи !

Запрошуємо Вас прийняти участь у 1 етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 075 «Маркетинг» за рівнем вищої освіти «бакалавр».

Олімпіада відбудеться 17 лютого о 12.30 в аудиторіях 1007 та 1001 навчального корпусу У1.

Реєстрація учасників олімпіади розпочинається о 12.00 в аудиторії 1006 навчального корпусу У1.

Просимо дотримуватися заходів безпеки і мати при собі захисну маску.

                                                                                                                                                  Організаційний комітет олімпіади

Газета НТУ «ХПІ» «Політехнік» відзначає 70-річний ювілей

Газета НТУ «ХПІ» «Політехнік» відзначає 70-річний ювілей. За цей час з друку вийшло більше двох з половиною тисяч випусків цього видання — головного рупора історій та подій Харківського Політеху. За вагомий внесок у розвиток вищої освіти України та української журналістики, а також з нагоди 70-річчя від дня заснування, газета «Політехнік» була нагороджена Почесною грамотою Національної спілки журналістів України (НСЖУ).

У першому випуску газети, датованому 1 січня 1951 року, ректор ХПІ Михайло Федорович Семко писав: «Сталася ще одна важлива подія в житті нашого інституту: ми випускаємо інститутську багатотиражку, вона повинна бути важливим знаряддям мобілізації всього колективу для вирішення завдань, що стоять перед ним».

Вже більше 70-ти років газета «Політехнік» успішно справляється з покладеними на неї завданнями. На сторінках видання — весь спектр освітнього, наукового, спортивного, культурного життя НТУ «ХПІ». «Політехнік» пише про навчання та наукові дослідження, створення передових технологій, про конкурси та ініціативи студентів і викладачів, про інтеграцію в європейський і світовий освітній простір та багато іншого. Серед найбільш популярних тем газети — працевлаштування випускників, розповіді про життя та кар’єру кращих з них, співпраця з роботодавцями.

За ці роки вийшло більше двох з половиною тисяч друкованих випусків газети «Політехнік», в 2004 році на сайті університету з’явилася своя сторінка, яку відвідало близько 800 тисяч читачів!

Діяльність газети високо оцінена і за межами ХПІ. «Політехнік» багаторазово був переможцем і призером обласних конкурсів, зокрема «Часопис». У 2016 році газету відзначили Почесною грамотою Секретаріату НСЖУ за вагомий внесок у розвиток української журналістики, в 2021 році — з нагоди 70-річного ювілею — «Політехнік» отримав ще одну Почесну грамоту Національної спілки журналістів України «за вагомий внесок у розвиток вищої освіти України та української журналістики».

Всі ці заслуги внутрішньокорпоративної газети ХПІ — результат роботи високопрофесійних журналістів редакції. Так, головний редактор «Політехніка» (1984—2017 рр.) Світлана Землянська — володар численних нагород, зокрема Золотої медалі української журналістики, діючий головний редактор газети ХПІ Ігор Гайовий в 2020 році був відзначений Почесною грамотою Харківської обласної державної адміністрації на честь 135-річчя НТУ «ХПІ».

«Журналісти всіх поколінь, які працювали і працюють в нашій газеті, передають в своїх публікаціях особливу атмосферу патріотизму, непідробного колективізму, щирості в стосунках і, звичайно ж, розвиток потужного, в першу чергу, людського, потенціалу нашого університету. З колективом редакції газету створюють і самі політехніки — викладачі та студенти, автори багатьох публікацій», — пишуть про свою діяльність фахівці редакції «Політехніка».

Від імені трудового колективу харківського Політеху, ректорату, Центру медіакомунікацій НТУ «ХПІ» вітаємо «Політехнік» із ювілеєм! Бажаємо подальших творчих перемог, натхнення, розвитку та збільшення кількості читачів!

Стажування педагогічних працівників за програмою підвищення кваліфікації «Дистанційна освіта: інноваційні методи та цифрові технології»

Стажування педагогічних працівників за програмою підвищення кваліфікації «Дистанційна освіта: інноваційні методи та цифрові технології» (м. Новий Сонч, Польща).

Проходження стажування відбувається в дистанційній формі на базі інноваційної цифрової платформи CloudA – унікальній інноваційній розробці Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University.

Всім, хто успішно пройде програму стажування, надається відповідний сертифікат про проходження стажування (180 годин, 6 кредитів ECTS).

Термін проходження стажування: 8 лютого – 26 березня 2021 р.

Термін подання заявок (реєстрації на програму) до 30 січня 2021 року.

 Деталі щодо умов участі на сайті університету за посиланням:

https://www.wsb-nlu.edu.pl/en/internship

Реєстрація на сайті університету за посиланням:

https://wsb-nlu.clouda.edu.pl/WydarzeniaZapisy/Formularz/98

Контакти та консультації: bwz@wsb-nlu.edu.pl

Додаток: 

Стажування в Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University

До уваги студентів! конкурс для отримання стипендій

Оголошується конкурс для отримання стипендій на навчання у рамках програми Erasmus+ на весняний семестр 2020/21 н.р. у Мішкольскому університеті (Угорщина).

Навчання в Угорщині буде проходити в весняному семестрі 2020/21 н.р. Для студентів НТУ «ХПІ» освітнього ступеня «бакалавр» доступні 5 стипендій.

Обов’язковою вимогою для конкурсантів є наявність сертифіката рівня В2 з англійської мови або проходження особистої співбесіди на знання мови.

 

Студенти, які бажають прийняти участь у конкурсі, повинні до 15.11.2020 року надіслати необхідні документи.

Всі документи повинні бути виключно в PDF-форматі.

Назва файлу має містити прізвище студента та тип файлу, наприклад: Іvchenko_СV.pdf. Документи, які є багатосторінкові мають бути підготовлені як єдиний PDF-файл зі зрозумілою назвою! Натиприклад, єдиний PDF-файл з сертифікатами, відгуками викладачів та перемогами в олімпіадах повинен мати назву: Ivchenko_Certifikate.pdf.

Перелік документів, які необхідно надіслати:

– Мотиваційний лист (англійською та українською мовами)

–        CV (обов’язково з фото, яке має бути призначеним для резюме, мати номер телефону та E-Mail )

–        Transcript of records (дозволяється фото оцінок з залікової книжки)

–        Мовний сертифікат (не нижче В1/В2 з англійської)

–        Будь-які додаткові сертифікати /грамоти /нагороди, що показують мотивацію і здібності студента (відгуки викладачів, перемоги в олімпіадах і тд, ) – якщо є в наявності.

 

Міжнародний відділ в Мішкольскому університеті після перевірки надісланих документів, проведе первинну перевірку наданих документів та самостійно визначить коло претендентів з якими ми проведемо співбесіду (онлайн або телефоном). З конкурсантами, які отримають стипендії на семестрове навчання в університеті, далі зв’яжеться представник університету та надасть подальші інструкції для отримання визі.

Будь-ласка, слідкуйте за повідомленнями на електронну пошту.

Документи надсилати на електронну адресу olga.savchenko@khpi.edu.ua або звертайтеся телефоном: +380(57)-707-68-18.

ХПІ утримує позиції в престижному міжнародному рейтингу

НТУ «Харківський політехнічний інститут» увійшов до щорічного світового рейтингу дослідницьких університетів THE World University Rankings 2021 від британського агентства Times Higher Education. Другий рік поспіль Харківський Політех утримує позицію 1001+ цього авторитетного списку кращих вишів світу. Всього у рейтингу представлено більше 1500 університетів з 93-х країн світу, дев’ять з них — українські.

Крім НТУ «ХПІ», у рейтингу також присутні: НУ «Львівська політехніка», Сумський державний університет, Харківський національний університет радіоелектроніки, Львівський національний університет ім. І. Франка, НТУУ «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського», Київський національний університет ім. Т. Шевченка, Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна, Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича.

До першої п’ятірки світового рейтингу увійшли американські та британські виші. THE World University Rankings 2021 очолив Оксфордський університет, далі йдуть: Стенфордський університет, Гарвардський університет, Каліфорнійський технологічний інститут і Массачусетський технологічний інститут.

Довідка:

Times Higher Education World University Ranking 2021 — всесвітній рейтинг університетів, до якого увійшли більше 1500 вишів із 93-х країн і регіонів світу. Він є найбільшим і різноманітним рейтингом університетів на сьогоднішній день і вважається одним із найавторитетніших у світі, поряд із Шанхайським рейтингом і рейтингом QS. У таблиці критеріїв оцінювання — 13 показників, які вимірюють ефективність роботи установи в галузі викладання, досліджень, передачі знань і міжнародних перспектив.

Звернення до першокурсників

Дорогі першокурсники, старт навчального року в ХПІ — важлива подія для вас, а також для всього нашого університету. Це початок нового етапу в житті, і попереду на вас чекають цікаві, насичені студентські роки!

Вам — новому поколінню студентів — належить отримувати знання, розвивати свої здібності в науці та бізнесі, таланти в спорті та творчості, розширювати горизонти і ставати фахівцями!

Ми раді, що з кожним роком все більша кількість молоді обирає наш харківський Політех, і ставить у пріоритет отримання технічної освіти, адже це — основа для розвитку держави, її економіки. Цього року ми прийняли до нашої сім’ї близько 3000 першокурсників.

ХПІ постійно розвивається, розширюючи коло партнерів, і докладає всіх зусиль, щоб забезпечити якісну підготовку і різноманітні можливості для вас, студенти. Це і участь в міжнародних програмах подвійних дипломів, семестрове навчання в університетах Європи за програмою Erasmus +, а також шанс потрапити до проектів міжнародних фондів з підтримки і розвитку стартапів.

У Харківському Політеху навчаються лише талановиті люди, знання і вміння яких завжди високо оцінюються на міжнародних і всеукраїнських конкурсах студентських робіт, предметних олімпіадах, спортивних чемпіонатах та інших проектах. Спільна робота студентів і викладачів дозволяє НТУ «ХПІ» йти вперед і тримати марку інноваційного перспективного технічного університету України, поліпшувати показники в світових рейтингах.

Шановні першокурсники, у зв’язку з поширенням Covid-19, дуже прошу вас із розумінням і відповідальністю поставитися до дотримання протиепідемічних правил, встановлених на території кампуса ХПІ і гуртожитків вишу. Адже турбота про ваше здоров’я — пріоритет для керівництва університету!

Дуже радий, що ви обрали ХПІ і цього особливого року — 135-річчя нашого вишу — приєдналися до родини харківських політехніків. Упевнений, що попереду нас чекають нові перемоги і досягнення!

Бажаю всім удачі в навчанні, радості оволодіння новими знаннями, професійних успіхів, здійснення надій, міцного здоров’я та позитивного настрою!

З повагою,

В.о. ректора НТУ «ХПІ», д.т.н., професор Євген Сокол