Кафедра Менеджменту інноваційного підприємництва та міжнародних економічних відносин

Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"

Кафедра Менеджменту інноваційного підприємництва та міжнародних економічних відносин - Національний технічний університет  "Харківський політехнічний інститут"

19 листопада 2019 року на кафедрі МІП та МЕВ в рамках вивчення дисципліни “Економіка підприємства та організація виробництва” відбулось представлення доповідей наукових студенських робіт.

19 листопада 2019року  на кафедрі МІП та МЕВ НТУ “ХПІ” в рамках вивчення дисципліни “Економіка підприємства та організація виробництва” під керівництвом доцента кафедри Проскурні О.М. відбулось представлення доповідей наукових студенських робіт. Найкращі доповіді серед студентів групп Е-26а, Е26б, Е17у, Е16, Е56, Е27 були за темами: “Чому й де вигідно будувати СЕС. Зелений тариф” студента Бінюкова Олега гр. Е17у; ” Паливно-енергетичний крмплекс України” Книш Анастасії Евгенівни гр. Е26а; “Позитивни й негативні сторони зеленої енергетики Европи та Світу”  Чалого Олексія Олексійовича гр.Е16. Всі доповіді визвали зацікавленність, питання та дискусійне обговорення. Матеріали доповідей будуть представлені в збірниках наукових праць. Щира вдячність студентам Навчально-наукового інституту енергетики, електроніки та електромеханіки  за активну участь, креативність мислення та висловлювання особистої думки. Всім бажаю успіхів в навчанні й досягнення цілей.

ХПІ — в трійці кращих університетів Харкова

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» посів третє місце в консолідованому рейтингу вищих навчальних закладів Харкова, продовжуючи тримати марку кращого технічного вишу регіону та країни. Відповідна інформація була опублікована на сайті «Освіта.ua».

Даний рейтинг представляє виші Харкова і Харківської області, які зайняли найвищі місця в консолідованому рейтингу вищих навчальних закладів України 2019 року.

В якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів України використані національні рейтинги навчальних закладів України: «Топ-200 Україна»«Scopus» та «Бал ЗНО на контракт», кожен з яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних закладів.

Отриманий узагальнений рейтинг враховує рейтингові місця вишів за версією «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Бал ЗНО на контракт».

Довідка:

«ТОП-200 Україна» — методика проекту «Топ-200 Україна» базується на використанні даних прямих вимірювань та експертних думок. Діяльність ВНЗ оцінюється за допомогою інтегрованого індексу. Цей індекс включає три комплексні складові: індекс якості науково-педагогічного потенціалу, індекс якості навчання та індекс міжнародного визнання.

Рейтинг «Scopus» — результати рейтингу вищих навчальних закладів базуються на показниках бази даних Scopus, яка є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, опублікованих навчальним закладом або його працівниками в наукових виданнях. У рейтинговій таблиці вищі навчальні заклади України ранжовані за індексом Гірша — показником, заснованим на кількості наукових публікацій та кількості цитувань цих публікацій.

Рейтинг «Бал ЗНО на контракт» — рейтинг вищих навчальних закладів за показником середнього бала ЗНО абітурієнтів минулого року, які зараховані до вищих навчальних закладів на навчання за кошти фізичних і юридичних осіб (контракт).

Абітурієнтам допоможуть створити електронні кабінети

З 1 липня в НТУ «Харківський політехнічний інститут» працює Інформаційно-консультаційний центр приймальної комісії вишу. Тут абітурієнтам допоможуть створити електронні кабінети вступників. Також всі охочі зможуть поставити питання про вступну кампанію 2019.

Час роботи: пн. – пт. (з 9:00 до 17:00).

Місце: м. Харків, НТУ «ХПІ» (вул. Кирпичова, 2), Корпус У2, аудиторія 102.

Телефони для довідок: +380 (57) 707-66-34, +380 (73) 707-66-34

Корисну інформацію для абітурієнтів можна також знайти на сайті: http://vstup.kpi.kharkov.ua/, і в фейсбуці https://www.facebook.com/ntu.xpi/.

Довідка:

Реєстрація електронних кабінетів вступників стартувала 1 липня, а вже з 10 липня абітурієнти зможуть подавати заяви до вишів.

В ХПІ відкриють Центр підтримки технологій та інновацій

25 червня о 10:00 в НТУ «ХПІ» відбудеться урочисте відкриття Центру підтримки технологій та інновацій (ЦПТІ, англ. TISC). Його мета  — підтримка розробок та технологічних інновацій, що створюються науковцями та стартапами.

Центр відкривається в рамках діяльності Національного офісу інтелектуальної власності (НОІВ). Він надаватиме послуги з патентного пошуку та аналізу, консультуватиме науковців з питань захисту інтелектуальної власності на національному та міжнародному рівні, підтримуватиме винахідників у процесі комерціалізації розробок та створенні бізнес-проектів.

Очікується участь у заході представників Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Національного офісу інтелектуальної власності та ректорату НТУ «ХПІ».

Місце проведення: Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» (вул. Кирпичова, 2), Науково-технічна бібліотека, ауд. 66.

Початок: 10:00, 25.06.2019

Довідка

«Національний офіс інтелектуальної власності» (НОІВ) – орган державної системи правової охорони інтелектуальної власності, визнаний на національному рівні. Він займається питаннями захисту інтелектуальної власності, консультуванням в цій сфері, розвитком та вдосконаленням відповідного нормативного, методологічного, інформаційного та фінансового забезпечення тощо. Створений у 2016 році замість Державної служби інтелектуальної власності України.

Одним з проектів НОІВ є створення та координація мережі Центрів  підтримки технологій та інновацій (ЦПТІ, TISC) на території України. Цей проект здійснюється в ході співпраці Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Всесвітньої організації інтелектуальної власності. Ініціатором створення такого локального центру може виступати будь-яка зацікавлена організація.

ХПІ починає новий проект з працевлаштування студентів

У Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» стартує новий проект для студентів «Дні кар’єри в НТУ «ХПІ». Впродовж березня-червня 2019 року інститути і факультети ХПІ організовуватимуть зустрічі студентів 4-6 курсів університету з роботодавцями. Мета — сприяння в працевлаштуванні політехніків, знайомство їх з потенціальними роботодавцями, вакантним місцями, інформацією про можливі стажування, а також відвідування підприємств, проведення різних тренінгів, консультацій.

Проект починається з «Дня кар’єри в Навчально-науковому інституті хімічних технологій та інженерії ХПІ». Захід відбудеться в середу, 6 березня (початок — 15:00). Місце проведення: Хімічний корпус, 3-й поверх, Велика хімічна аудиторія.

Під час заходу студенти інституту хімічних технологій та інженерії ХПІ зможуть отримати інформацію про своїх потенційних роботодавців, які знаходяться в Харкові та Харківській області. По закінченню заходу на кафедрі технології жирів та продуктів бродіння студенти проведуть майстер-клас з приготування млинців.

Відзначимо, що проект «Дні кар’єри в НТУ «ХПІ» передбачає не лише зустрічі з роботодавцями, а й можливість діалогу студентів, викладачів з представниками підприємств, компаній, ознайомлення з вакансіями за напрямками навчання студентів. Також заплановані екскурсії на підприємства, круглі столи, тренінги та консультації студентів, інше.

Програма заходів (детальний план з уточненням буде пізніше):

— Дні кар’єри в Навчально-науковому інституті хімічних технологій та інженерії (4-17 березня 2019 р.),
— Дні кар’єри в Навчально-науковому інституті енергетики, електроніки та електромеханіки (18-31 березня 2019 р.),
— Дні кар’єри в Навчально-науковому інституті механічної інженерії і транспорту (1-14 квітня 2019 р.),
— Дні кар’єри в Навчально-науковому інженерно-фізичному інституті (22 -28 квітня),
— Дні кар’єри в Навчально-науковому інституті економіки, менеджменту і міжнародного бізнесу (6-12 травня 2019 р.),
— Дні кар’єри на факультеті міжнародної освіти (13-19 травня 2019 р.),
— Дні кар’єри на факультеті соціально-гуманітарних технологій (20-26 травня 2019 р.),
— Дні кар’єри на факультеті комп’ютерних наук та програмної інженерії (27-31 травня 2019 р.),
— Дні кар’єри на факультеті комп’ютерних та інформаційних технологій (3-8 червня 2019 р.).

Директор Центру Кар’єри НТУ «ХПІ» Олена Іванівна Мочалова
Тел.: 093-498-43-13; 066-745-64-68