Участь студентів та аспірантів кафедри менеджменту інноваційного підприємництва та міжнародних економічних відносин, НТУ “ХПІ” в програмі «Короткострокова кредитна мобільність»

З 2015 року кафедра бере участь в якості вузу країни-Партнера в декількох проектах даної спрямованості (розділ «Міжнародне співробітництво», сайт кафедри)

Оголошення про нові конкурси регулярно публікуються в розділі «Анонси», а також проводяться на відкритих зустрічах зі студентами та аспірантами два рази на рік (жовтень, травень).

Загальні правила і вимоги для участі студентів і аспірантів можна подивитися на сайті кафедри в розділі «Інформація для студентів».

Важливо знати: часто вузи країни Програми (приймаючий університет) залишає за собою право остаточного відбору кандидатів з числа представлених НТУ «ХПІ» номінантів.

У нашому випадку університет Пірея (Греція) самостійно проводив відбір, коли приїжджали запрошені професори Аліна Хиз і Михайло Коніордос.

  У зв’язку з цим фіналісти конкурсу, проведеного в НТУ «ХПІ», не завжди можуть бути такими за рішенням приймаючої сторони.

OUTGOINGS (для тих, хто їде на навчання)
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ, що беруть участь в конкурсах на отримання грантів для навчання за кордоном за програмою короткострокової
кредитної мобільності 

У відповідності з термінами мобільності кожної конкретної програми студенти можуть навчатися в партнерському університеті терміном до 6 місяців на умовах програми Еразмус +. Студенти отримують грант, який повністю або частково компенсує переїзд, і витрати на проживання та навчання в іншій країні (до 800 євро на місяць). Відбір студентів на отримання гранту Еразмус +здійснюється на конкурсній основі відповідно до затверджених в НТУ «ХПІ» критеріями відбору (хороша академічна успішність, володіння іноземною мовою на рівні не нижче В2 (англійська, грецька, німецька) та ін.). Індивідуальний навчальний план за кордоном повинен бути узгоджений з навчальним планом спеціальності кафедри МІП та МЕВ до виїзду студента за кордон. З метою подальшого визнання підсумків успішності, отриманих студентом за кордоном, в індивідуальному навчальному плані в обов’язковому порядку слід враховувати заліково-кредитну систему оцінки (ECTS).

ХТО МОЖЕ ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА КОНКУРС?

Всі студенти, які поступили на кафедру за напрямами підготовки, зазначеним в кожному конкретному випадку, в незалежності від національної приналежності, можуть подавати заявки на участь в програмах мобільності Еразмус +. Для кожного проекту мобільності існує свій рівень підготовки і конкретні напрями навчання (бакалаврат / магістратура, аспірантура / докторантура).

ЯК ПОДАТИ ЗАЯВКУ?

  1. Вибрати освітню установу приймаючої сторони, яка бере участь в ЕРАЗМУС + програмі, вивчити умови, на яких приймає вуз, зв’язатися з координатором програми Еразмус + для обговорення організаційних питань по електронній пошті: savchenko.khpi@gmail.com, по тел. 707-68-18 або в кабінет 404 U/1 Савченко Ольгою.
  2. Надати пакет документів для участі в конкурсі:

– копію закордонного паспорту (в паперовому та відсканованому вигляді),

– CV (англійською мовою),

– транскрипт оцінок (виписку із залікової книжки – українською та англійською мовами),

– мотиваційний лист (на мові приймаючої сторони або англійською),

– сертифікати про володіння іноземною мовою (приймаючої сторони) / довідку від кафедри іноземних мов про рівень володіння мовою (приймаючої сторони),

– копія Угоди про навчання (Learning Agreement),

– рекомендація кафедри.

Оформлення Угоди про навчання передбачає вибір навчальних курсів для вивчення в приймаючому навчальному закладі. Угода про навчання (Learning Agreement) має бути завіреною підписами зав. кафедрою і директором інституту.

Термін надання повного комплекту документів оголошується окремо за кожною програмою. Заявки повинні подаватися в паперовому вигляді. Документи, подані після завершення зазначеного терміну, спрямовані по електронній пошті і не заповнені в установленому порядку, розглядатися не будуть.