Кафедра Менеджменту інноваційного підприємництва та міжнародних економічних відносин

Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"

Кафедра Менеджменту інноваційного підприємництва та міжнародних економічних відносин - Національний технічний університет  "Харківський політехнічний інститут"

Студентське життя

Всеукраїнська студентська олімпіада з «Інтелектуальної власності»

Згідно наказу МОН України 27-30 березня в Національному технічному університеті «ХПІ» на базі кафедри організації виробництва і управління персоналом навчально-наукового інституту економіки, менеджменту і міжнародного бізнесу пройшов II тур Всеукраїнської студентської олімпіади з інтелектуальної власності.

Також на Сайтi вуза   та сторiнцi FB   |  повний FOTO архiв

В олімпіаді приймали участь 109 студентів з 17 міст (Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ірпінь, Київ, Краматорськ, Кременчук, Луцьк, Львів, Маріуполь, Одеса, Слов’янськ, Суми, Харків, Хмельницький, Черкаси, Чернівці) та 39 ВНЗ України.

 

______________________________

 

 

 

 

 

 

Студенти про себе:

p033_4_00_01Я, Кесарєва Олена Сергіївна, магістрант економічного факультету НТУ “ХПІ” за спеціальністю “Інтелектуальна власність”. Беру активну участь у наукових конференціях, дипломант Харківського регіонального конкурсу винахідників і раціоналізаторів (друге місце в розділі “Наукова робота”). У 2010 році брала участь у міжнародному конкурсі International Business Plan Competition, заснованому університетом Хартфорд, у складі команди, яка зайняла друге місце.

p033_4_01_01Мене звати Аліна Вільк, я студентка 6-го курсу, магістрант економічного факультету НТУ “ХПІ” по спеціальності “Менеджмент організацій”. Маю червоний диплом бакалавра. Беру активну участь у наукових конференціях, стипендіат Верховної Ради України. У 2010 році брала участь у міжнародному конкурсі International Business Plan Competition, заснованому університетом Хартфорд, у складі команди, яка зайняла друге місце. Я вибрала цю спеціальність, тому що вважаю її перспективною і має безліч переваг перед іншими. Звичайно, багато що доводиться вивчати самостійно, але на економічному факультеті кожен, хто дійсно хоче освоїти професію мененджера, зможе отримати великі і актуальні знання, які в подальшому допоможуть знайти гідну роботу з високою оплатою праці.