Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"

XIV Міжнародна методична школа-семінар «Сучасні педагогічні технології в освіті»

Одинадцять майстер-класів та дев’ять педагогічних майстерень були проведені під час проходження  в НТУ «ХПІ» XIV Міжнародної методичної школи-семінару «Сучасні педагогічні технології в освіті», в якій взяли участь провідні фахівці вищої школи з двадцяти трьох міст України. Педагогічну майстерню “Комплексні методи підвищення якості вищої освіти в Україні” очолили професор Лернер Юрій Ілліч та викладач кафедри Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності та фінансів Осипова Світлана Костянтинівна.

В процесі роботи педагогічної майстерні  були продемонстровані методи підвищення якості вищої освіти на конкретних прикладах за участю студентів першого та старших курсів факультету бізнесу та фінансів. Були надані результати практичного, викладацького дослідницького досвіду і проведених в цих напрямках наукових досліджень, результатом яких було опублікування великої кількості статей, тез, доповідей, монографій, підручників і методичних матеріалів. Запропоновані комплексні методи значно підвищують ефективність процесу навчання і наближають його до реалій практичної діяльності підприємств.

У роботі педагогічної майстерні “Комплексні методи підвищення якості вищої освіти в Україні” взяли участь сорок три провідних фахівця з дванадцяти вищих навчальних закладів. Всім бажаючим учасникам секції була надана можливість поділитися своїми знаннями, методами і пропозиціями.

За результатами роботи XIV Міжнародної методичної школи-семінар «Сучасні педагогічні технології в освіті» 3 лютого було проведено круглий стіл.