Проектування, створення та аналіз комп’ютерних систем

Дипломи за спеціальністю

  • Бакалавр
  • Mагістр

Вступ: Проектування, створення та аналіз комп’ютерних систем – це освітня програма, що призначена для підготовки фахівців, які працюють у напряму проектування та розробки нового програмного забезпечення. Зміст освіти – навчитись проектувати й розробляти нові програмні комплекси та досліджувати властивості складних програмних систем.

Опис: проектування програмного забезпечення та складних комп’ютерних систем, що використовуються у бізнесі та техніці, є складним творчим процесом. Його методи, підходи та етапи разом з основними методологіями та технологіями створення програмного забезпечення складають основу освітнього процесу спеціалізації. Застосування спеціальних математичних дисциплін надає можливість отримати вміння та навички для комплексного аналізу програмних систем та продуктів.

Наш навчальний план будується таким чином, щоб за проведені за навчанням 4 роки студент набув необхідних знань, вмінь та навичок, для того, щоб він міг повністю  виправдати очікування роботодавця. Серед основних навчальних дисциплін можна виділити: сучасні комп’ютерні технології, методи оптимізації, дослідження операцій, мови програмування С++, Java, Python та ін.; алгоритми та структури даних; бази даних, операційні системи (ОС), у тому числі ОС реального часу; теорія управління, паралельне та розподілене програмування; комп’ютерні мережі, Internet-технології (PHP, JavaScipt, фреймворки та CMS), програмування мобільних пристроїв, основи теорії програмування, системний аналіз та теорія прийняття рішень, проектування програмних систем, тестування програмних систем.

Характеристика спеціалізації: зміст освіти за спеціалізацією «Проектування, створення та аналіз комп’ютерних систем» – підготовка фахівців, що працюють у напряму проектування та розробки нового програмного забезпечення. Студент з освітою за цією спеціалізацію отримує не лише базові знання розробника програмного забезпечення у новітніх науково-технічних галузях, але й знання про те, як планувати процес його створення й  проектування. В освіту включено один з  новітніх розділів компютерних наук, присвячений технологіям проектування. Розглядаються проблеми складності проектування, розробки, тестування та впровадження великих програмних систем, що постали перед розробниками в останні роки.

Випускники кафедри працюють у комерційних фірмах, які займаються розробкою програмного забезпечення, таких, як SoftServe, EPAM Systems, Grid Dynamics, MobiDev, Miratech, Data Art, NIX Solutions, Intetics та інших; науково-дослідних підрозділах підприємств, пов’язаних з виробництвом систем управління, таких, як ПАТ “ХАРТРОН”, спільному українсько – американському підприємстві «ВЕСТРОН», НДІ комплексної автоматизації та інших.

Дисципліни освітньої траєкторії/вибіркового блоку:

Маєш питання про вступ або правила вступу та хочеш дізнатися більше про найближчі Дні відкритих дверей?

Вступайте до нашого чату для абітурієнтів у Telegram: https://t.me/cmps_bachelor

Залиш свої дані та ми з тобою зв’яжемося!