Дипломи за спеціальністю

  • Mагістр
  • Бакалавр
  • Спеціаліст

У даний час розвитку і широкого використання інформаційних технологій, більше зростає потреба в розробників програмного забезпечення загального та спеціального призначення, які поряд з універсальної комп’ютерної підготовкою, мають також і фундаментальне математичне освіта. Саме таких фахівців готувати кафедра «Комп’ютерного моделювання процесів і систем» як на бюджетній, так і на контрактній основі.

Зміст освіти: сучасні комп’ютерні технології, мови програмування, С++, Асемблер, Java, php та ін; бази даних, системи збереження інформації, операційні системи (ОС), в тому числі ОС реального часу; комп’ютерні мережі, Internet-технології, системи автоматизованого проектування систем управління та програмного забезпечення. Все це здійснюється на базі фундаментальної математичної підготовки класичного бакалаврського напряму “Прикладна математика”.

Розподіл навчального часу:

  • дисципліни математичного циклу – 38 % загального часу;
  • дисципліни комп’ютерного циклу – 36 % загального часу;
  • інші – 26 %.

Сьогодні всі зразки сучасної техніки, від побутової до унікальних штучних космічних об’єктів, ефективно функціонують завдяки використанню цифрових систем управління. Саме на розробку і супровід таких систем спрямована, пропонована спеціальність «Інформатика». Тому профілізація підготовки майбутніх фахівців, прийнята на кафедрі – «Інформаційне забезпечення систем управління реального часу». Така цілеспрямованість підготовки не суперечить універсальності освіти, зокрема комп’ютерної, поглиблюючи його шляхом наповнення конкретним змістом. Наші випускники повинні не тільки знати, як керувати об’єктами, але й уміти доводити розробки до рівня спеціального програмного і апаратного забезпечення. Все це робить нашу спеціальність привабливою для тих, хто прагне стати дійсно висококваліфікованим фахівцем сучасного рівня.

Можливі місця роботи випускників: конструкторські організації, інформаційно-аналітичні служби, центри нових інформаційних технологій, обчислювальні центри, виробничі та фінансові структури.

Гарантоване працевлаштування: АТ «Хартрон», ВО «Моноліт», НДІ комплексної механізації та автоматизації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *