КВЕСТ КМПС

У новий навчальний рік з новим поповненням в рядах першого курсу нашої кафедри! Доброю традицією стало проведення посвяти в студенти в вигляді квесту для першого курсу на кафедрі комп’ютерного моделювання процесів та систем. Куратори груп першого курсу кафедри КМПС, співробітники кафедри і звичайно ж студенти старших курсів дружно організували цей захід, вибрали маршрути, придумали завдання і заготовили призи.
В цьому році ми не стали порушувати традиції і зробили квест присвячений знайомству з територією Політеху і корпусами, де доведеться навчатися новоспеченим студентам. На кожному етапі учасники квесту виконували завдання і дізнавалися щось нове про університет, робили класні селфі після виконання кожного завдання.
Групи кафедри, 1.I206.8 і 1.I216.8, були розділені на 5 команд: 1. «Object»; 2. «Overload»; 3. «Політехи»; 4. «Техноложечка»; 5. «Урбаністи». Свій маршрут всі команди почали з математичного корпусу, кафедри комп’ютерного моделювання процесів та систем, командам необхідно було обійти 9 точок на території НТУ «ХПІ» та виконати завдання. На кожній точці команди отримували частину коду, який на фініші вони повинні були зібрати і розгадати загадане слово «ПРОГРАММИСТ». Було і додаткове завдання, яке оцінювалося окремо. Командам протягом квесту потрібно було придумати бекронім до загаданого слова.
Фінішувавши всі команди оцінили наші судді в особі кураторів груп та присутніх на кафедрі викладачів. За підсумками оцінювання команда-переможець «Техноложечка», 2-е місце – «Політехи», 3-е місце – «Object».
Кращим бекронімом судді обрали бекронім команди «Overload»:
П – приветствуем
Р – родню
О – официальных 

Г – группировок
Р – радикальных
А – активных
М – мексиканских
М – миссионеров
И – ищущие
С – супер
Т – таланты

Хочемо висловити величезну подяку всім хлопцям, що допомагали в організації даного конкурсу, і першокурсникам за участь в даній грі, сподіваємося, що всі залишилися задоволені!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *