Літня школа за тематикою «Міжнародні інвестиції»

Одеський національний економічний університет має плідні стосунки з університетом Магдебургу (Німеччина) у галузі навчання за програмою подвійних дипломів, мобільності студентів, наукового співробітництва та інших напрямків співпраці.

Так у термін з 23 вересня по 2 жовтня в ОНЕУ проходила літня школа за тематикою «Міжнародні інвестиції». У школі приймали участь 37 студентів та науковців трьох навчальних закладів: Одеського національного економічного університету, Магдебурського університету (Німеччина) та Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» (Робоча мова – англійська).

По 10 студентів з кожного навчального закладу, в тому числі студент гр. І-26а кафедри комп’ютерного моделювання процесів та систем Скорняков Олександр, слухали лекції професорів, готували презентації. З цікавими доповідями виступили професори, доценти та наукові працівники Магдебурського університету – Пітер Райхлінг, Тетяна Самостян, Бенедікт Хохнер, Анастасія Збандут, Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» – О.Решетняк, Одеського національного економічного університету – Діана Завадська та Ольга Дегтярьова. Тематика лекцій та презентацій була дуже актуальною та цікавою: «Як робити бізнес в Україні та Німеччині», «Маркетингові дослідження для міжнародних інвестицій», «Німецько-українські міжкультурні бізнес комунікації», «Перспективи використання дронів», «Цифрова аудіо-реклама», «Інтелектуальний менеджер-кухар», «Сучасна клініка стоматології» та інші.

Студенти та науковці відвідали з екскурсією декілька підприємств міста та визначних пам’яток Одеси, зокрема Одеський кабельний завод, Оперний театр, катакомби. За результатами літньої школи проректор ОНЕУ Шубартовський Г.І. вручив студентам сертифікати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *