Молоді вчені та досвідчені бізнесмени: в ХПІ пройшла презентація винаходів співробітників вузу

14 квітня 2017 року в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» відбувся круглий стіл «Інновації: бізнес і наука». Вчені Політеху представили досягнення своїх кафедр та наукових підрозділів, а бізнесмени і промисловці обмінялися планами і досвідом впровадження інноваційних технологій на виробництві.

Ширяєва Н.В. (Кафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та фінансів НТУ “ХПІ”) і Мєтєльов В.О. (Кафедра комп’ютерного моделювання процесів і систем НТУ “ХПІ”) виступили зі спільним стартапом кафедр «NaviGO: бюджетна мініатюрна навігаційна система безпілотного літального апарату з автоматичним управлінням польоту». Область застосування розробки: автоматичний моніторинг і сканування протяжних технічних об’єктів (трубопроводів), територій, районів стихійних лих, доставка в важкодоступну точку малогабаритних вантажів (засобів зв’язку, ліків та ін.).

Для подальшої співпраці науки і бізнесу політехнічний інститут підписав договір з українським союзом промисловців і підприємців.
ЗМІ про захід: http://www.objectiv.tv/140417/141471.html

Comments are closed