НТУ «ХПІ» виборов золото на IEEEXtreme 15.0!

IEEEXtreme – це глобальний виклик, в якому команди студентів IEEE,  змагаються на протязі 24 годин одна проти одної, щоб вирішити набір задач з програмування.

Особливістю проведення  цього року був новий формат завдань – це олімпіадні завдання. Загалом їх 25 – вони охоплюють основні сучасні математичні методи, які засовуються в програмуванні. Кожну годину надсилається нове завдання, рівня комплексного розрахункового завдання з складними різнорідними даними.

Команда «CSAM», що складається зі студентів кафедри комп’ютерного моделювання процесів та систем та кафедри динаміки та міцності машин, ННІФІ НТУ «ХПІ», Віри Зімненко (гр. І-119а), Максима Волошко (гр. І-219д), Андрія Габзовського (гр. І-219а), 23 жовтня приймала участь в олімпіаді IEEEXtreme 15.0 та зайняла 1 місце по Україні, 52 місце в регіоні «Африка, Європа, Близький Схід» серед 1288 команд та 159 місце в світі серед 5570 команд. 

Спонсор команди – компанія Grid Dynamics. Інформація про стажування в компанії за посиланням: https://join-grid.com/

Послом в Україні, та основним організатором події цього року була к.т.н, доцент кафедри систем інформації ім. В.О. Кравця НТУ ХПІ, Заволодько Ганна.

Проктором команд був дійсний член IEEE к.т.н., доцент кафедри комп’ютерного моделювання процесів та систем Володимир Мєтєльов, який мотивував команди до перемоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *