Студент ХПІ переміг в конкурсі «Авіатор 2019» і нагороджений сертифікатом на поїздку на престижний форум у Франції

12 квітня, в День авіації і космонавтики, Фонд Бориса Колеснікова підвів підсумки всеукраїнського студентського конкурсу «Авіатор 2019» і оголосив імена ста його переможців. Вони були нагороджені сертифікатами на поїздку на Міжнародний авіакосмічний салон Ле Бурже до Франції. Серед переможців конкурсу студент гр. І-26б інженерно-фізичного інституту НТУ «ХПІ», Володимир Хлудєєв.

У нинішньому навчальному році в «Авіаторі» взяли участь 8 500 студентів з 50 технічних і авіаційних вузів країни. Вони пройшли чотири відбіркових етапи: тестування з історії та теорії галузі, технічної англійської, точних наук, а також захистили бізнес-кейси перед експертами в фіналі проекту.

У фіналі Володимир Хлудєєв захищав бізнес-кейс, стартап команди студентів і викладачів кафедри комп’ютерного моделювання процесів та систем, «Smart Quadcopter: гібридний квадрокоптер для автоматичного моніторингу, доставки вантажів і контролю безпеки і охорони технічних об’єктів».

Президент Фонду привітав сто кращих студентів з блискучою перемогою в конкурсі і майбутньою поїздкою на престижний авіафорум Ле Бурже в Париж. «Наша країна внесла гідний внесок в історію світової космонавтики і авіації. І, незважаючи на те, що за останні п’ять років ми не випустили жодного літака, дивлячись на наших переможців, я абсолютно впевнений в майбутньому української авіації і в майбутньому хлопців. Серед їхніх робіт є хороші масштабні розробки в області безпілотних літальних апаратів, навіть є пропозиція щодо зменшення Boeing 787 Dreamliner. Конкурсна комісія розгляне 4-5 проектів переможців на виділення додаткового гранту для створення ними та їхніми командами власного бізнесу», – зазначив Борис Колесніков.

Поїздка студентів до Франції відбудеться в червні. На авіафорумі вони побачать новинки і кращі досягнення світової авіакосмічної галузі, поспілкуються з професіоналами, пройдуть майстер-класи, а також відвідають відомий парк розваг Діснейленд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *