Студенти інженерно-фізичного інституту посіли третє місце з проектом StudHelp та отримали сертифікат на грошову премію в розмірі 15000 грн.

Урочистий прийом переможців міського конкурсу студентських проектів «Харків – місто молодіжних ініціатив» пройшов 12 червня в Харківській міськраді.

Учасниками зустрічі з міським головою Геннадієм Кернесом стали автори 50 проектів-переможців (10 перших місць, 20 – других, 20 – третіх), а саме: 87 студентів з 18 вищих навчальних закладів Харкова. Всього ж у конкурсі взяли участь 1240 студентів.

Конкурс проходив у чотирьох номінаціях: «Рідному Харкову – сталий розвиток», «Розумному місту – креативну молодь», «Харків – місто відкрите, творче, толерантне» та «Харків – територія успішної кар’єри». Автори проектів-переможців звернули увагу на питання, спрямовані на раціональне використання міського простору, розвиток муніципальної та туристичної інфраструктури, благоустрій та озеленення міської території. Конкурсанти представили результати досліджень у сфері енергетики та охорони здоров’я, інформаційних технологій і краєзнавства, розробки нових продуктів харчування і лікарських препаратів. Також студенти представили своє бачення умов для професійного розвитку молоді, побудови успішної кар’єри, створення власного бізнесу, впровадження у життя міста інноваційних технологій.

Студенти інженерно-фізичного інституту гр. І-26б Грошевий Михайло та Хлудєєв Володимир посіли третє місце з проектом StudHelp та отримали сертифікат на грошову премію в розмірі 15000 грн.

Автори проектів, які посіли перші місця, отримали грошові премії в розмірі 25 тис. грн, другі місця – 20 тис. грн, треті – 15 тис. грн. Міський конкурс студентських проектів «Харків – місто молодіжних ініціатив» пройшов за ініціативою Геннадія Кернеса вже вчетверте.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *