Список приглашенных на итоговую научно-практическую конференцию

Список запрошених на підсумкову науково-практичну конференцію Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності

“Енергетичне машинобудування” у 2018/2019 н.р.

з/п

ВНЗ Прізвище, ім’я, по батькові студента Файл з конкурсною роботою Файл із листом-запрошенням
1 Запорізький національний технічний університет Полуведько Сергій Юрійович Продувка Запрошення 1

Запрошення 1_1

2 Миколаївський національний аграрний університет Білецький Дмитро Олегович

Товпига Максим Леонідович

Цикл Запрошення 2
3 Національний аерокосмічний університет ім.М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» Гудошник Олександр Володимирович

Тристан Сергій Олександрович

Нас.Шес Запрошення 3
Запрошення 3_1

 

4 Національний аерокосмічний університет ім.М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» Черниш Максим Вікторович ВНЕУ Запрошення 3

Запрошення 3_1

5 Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» Малимон Іван Іванович

Муха Владислав Олександрович

ARDIFF
6 Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» Брусенцов Роман Едуардович CoolSysGTI
7 Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» Боригін Денис Валерійович

Вшивцев Максим Костянтинович

TYPSTAGE
8 Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» Мотовільник Анастасія Вадимівна POWER
9 Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» Коробко Денис Олександрович TEPLO
10 Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» Калітка Марина Віталіївна Рекуперація
Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» Корнейко Максим Сергійович Вуглекислота
Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» Тарабан Максим Володимирович Клімат
11 Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» Переславцев Дмитро Сергійович Наддув
12 Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» Єрмольченко Єгор Андрійович

 

Doc15
13 Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» Серябряков Дмитро Андрійович Гільза
14 Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Мазур Максим Юрійович  LWE-CC Запрошення 4
15 Національний транспортний університет Аванян Геворг Арменович

Примак Дмитро Олександрович

Вода Запрошення 5
Запрошення 5_1
16 Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова Колікова Вікторія Миколаївна

Амбросов Вадим Борисович

Стірлінгмакет Запрошення 6
Запрошення 6_1
17 Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова Шибаєва Поліна Миколаївна

Бондаренко Олександр Олегович

Охолоджувальний ступінь  Запрошення 6

Запрошення 6_1

18 Національний університет цивільного захисту України Марчук Руслан Артурович

Воробйова Діана Володимирівна

Паливна вагомість Запрошення 7
19 Одеська національна академія харчових технологій Магурян Наталія Сергіївна Сонце і вода Запрошення 8
20 Придніпровська державна академія будівництва та архітектури Антропов Олександр Вячеславович Двигун Запрошення 9
21 Сумський державний університет Болотнікова Олена Олександрівна СРТ  Запрошення 10
Запрошення 10_1
22 Сумський державний університет Старченко Михайло Романович а SMR01 Запрошення 10

Запрошення 10_1

23 Українська інженерно-педагогічна академія Турчинко Владислав Віталійович Передбачення Запрошення 11
Запрошення 11_1
24 Харківський національний автомобільно-дорожній університет Трифонов Роман Андрійович  ГАЗ Запрошення 12
Запрошення 12_1
25 Харківський національний університет міського господарства ім. О.М.Бекетова Вишинська Вікторія Володимирівна

 

Діагностика Запрошення 13
26 Херсонська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова Істоміна Ірина Василівна

Корольов Вячеслав Андрійович

Мікрогаз Запрошення 14
27 Чорноморський національний університет імені Петра Могили Берест Олег Сергійович Екологічність ДВЗ Запрошення 15