Перша лекція професора Литовської військової академії Миколи Добржинського!

15.11.2021 р. в дистанційному форматі для студентів НТУ «ХПІ» (в тому числі курсантів Інституту танкових військ) і НАУ «ХАІ» відбулася перша лекція професора Литовської військової академії Миколи Добржинского. Лекцію було присвячено огляду робіт щодо надійності двигунів внутрішнього згоряння. Розглянуто фактори, що визначають надійність двигуна, вплив на надійність двигуна обслуговуючого персоналу, чисельні методи для оцінки впливу на надійність кліматичних і погодних умов.

На лекції були присутні 41 студент, аспіранти і викладач НТУ «ХПІ» і НАУ «ХАІ». Крім цього, в Інституті танкових військ було організовано дві аудиторії, де лекцію слухали 15 офіцерів і службовців збройних сил України, а також 50 курсантів факультету Озброєння і військової техніки закладу.

На початку лекції проректор НТУ «ХПІ» Андрій Марченко привітав учасників заходу і побажав їм плідної роботи.

 

Лекція відбулася в доброзичливій атмосфері. Професор Добржинський, який багато років досліджував надійність двигунів в умовах Афганістану, в доступній формі виклав цікавий матеріал лекції. В ході і наприкінці заняття надав докладні відповіді на запитання від студентів і викладачів.