Профорієнтаційний захід з учнями Регіонального центру професійної освіти електротехнічних, машинобудівних та сервісних технологій Харківської області.

25.01.2021 р. кафедрою двигунів внутрішнього згоряння було організовано і проведено профорієнтаційний захід з учнями Регіонального центру професійної освіти електротехнічних, машинобудівних та сервісних технологій Харківської області

На заході були присутні 16 учнів другого і третього курсів закладу і викладач – майстер виробничого навчання Олександр Жидко. Від кафедри захід проводили завідувач Олександр Осетров і старший викладач Ігор Карягін.

На початку заходу учні розташувалися в кафедральній лекційній аудиторії №11. Завідувач Олександр Осетров привітав учнів, розповів їм про актуальність спеціальності, попит на спеціалістів в Україні та за кордоном, освітні програми, за якими ведеться навчання на кафедрі. Зробив наголос на практичній підготовці фахівців з використанням можливостей сучасного комп’ютерного класу та інформаційного забезпечення, великої кількості лабораторних робіт в моторному залі кафедри, її філії на двох станціях технічного обслуговування і ремонту автомобільної техніки.

 

Далі учні пройшли до комп’ютерного залу кафедри, де доцент Олег Ліньков і старший викладач Аріан Расул їм продемонстрували приклади практичних занять студентів з використанням сучасного програмного забезпечення, розповіли про інформаційну підготовку фахівців,  програмні продукти, які використовуються на кафедрі в процесі навчання і дипломному проектуванні. Старший викладач Ігор Карягін продемонстрував роботу тепловізора.

Потім старший викладач Ігор Карягін провів учнів до моторного залу кафедри, розповіли про сучасні наукові дослідження і лабораторні роботи, що ведуться на кафедрі. Показали учбові стенди з енергетичними установками, запросив зацікавлених учнів до наукового гуртка кафедри з автомобільної електроніки.

Дякуємо директору Регіонального центру професійної освіти електротехнічних, машинобудівних та сервісних технологій Харківської області Пушкарьову Павлу Віталійовичу за надану можливість поспілкуватися з учнями!