Профорієнтаційний захід з учнями ЗОШ №59

14.01.2021 р. кафедрою було організовано профорієнтаційний захід з учнями Харківської загальноосвітньої школи №59 м. Харкова. На заході, що проводився в дистанційному форматі, були присутні 11 учнів 11-го класу  і 12 учнів 12-го класу навчального закладу.

Від кафедри захід організовували завідувач Олександр Осетров, доцент Сергій Білик та інженер кафедри Ольга Свєжинцева, від ЗОШ 59 – директор Ліна Бондаренко і вчителька Ірина Іванова.

Доцент Сергій Білик привітав учнів, розповів про особливості навчання в НТУ «ХПІ», продемонстрував фільм про кафедру. Завідувач Олександр Осетров додав інформацію щодо актуальності спеціальності, нових навчальних програм, за якими кафедра буде вести підготовку фахівців з нового навчального року. Надав інформацію про навчальний процес на кафедрі, можливості подальшого навчання і працевлаштування.

Сергій Білик докладно описав особливості вступної компанії, реєстрації електронних кабінетів, розповів про найближчі профорієнтаційні заходи в університеті, інституті та кафедрі, відповів на запитання школярів.

Дякуємо директору ЗОШ №59 Бондаренко Ліні Олександрівні та вчительці Івановій Ірині Володимирівні за надану можливість поспілкуватися з учнями!