Вітаємо з 70-річчам!

19.10.2016

Колектив кафедри двигунів внутрішнього згоряння НТУ «ХПІ» від щирого серця вітає професора Парсаданова Ігоря Володимировича з 70-річним ювілеєм!

img_20161019_151827

Успішне безпосереднє керівництво науково-дослідною лабораторією кафедри, вагомий внесок в роботу вченої ради з захисту дисертацій, високопрофесійна робота в редакції Всеукраїнського науково-технічного журналу «Двигуни внутрішнього згоряння», постійна участь в організації Міжнародного Конгресу двигунобудівників, написання і перевидання оригінального підручника з екологізації ДВЗ , активна участь в організації міжуніверситетських захистів магістрів – все це є лише частиною того вагомого внеску, який Ви вносите в розвиток кафедри.
Ваші досягнення в області науки і освіти дозволили стати вченим, відомим не тільки в Україні, а й за її межами.
Ваш неоціненний досвід роботи в “ГСКБД” в поєднанні з великим бажанням наукового пошуку дозволяють здійснювати якісну підготовку молодого покоління двигунобудівників. Студенти з вдячністю згадують Вас як лектора і керівника дипломних робіт, багато з яких удостоєні призових місць на Всеукраїнських конкурсах. Аспіранти, молоді та маститі вчені високо цінують Ваші наукові знання та ерудицію. Ми – Ваші друзі, товариші і колеги, високо цінуємо Вашу величезну щоденну працю.
Нехай Ваш успішний життєвий шлях триватиме на довгі роки і досягнуті вершини не зупинять Вас в бажанні пізнавати нове, ділитися знаннями і досвідом з молодим поколінням.
Довгих років і міцного здоров’я-бажає Вам весь колектив кафедри!