Міжнародна студентська олімпіада з САПР

Posted on Posted in Конкурси

конкурсы0конкурсы1.2

Міжнародна олімпіада САПР «CAD-OLYMP» – унікальне змагання талановитої молоді – учнів коледжів, студентів вузів, які займаються тривимірним моделюванням і конструюванням.

Команду Політехніка – «ТЕНЗОР», яка взяла участь у цьому грандіозному змаганні, сформували студенти каф. ДПМ Мірошніченко А.С., Марченко А.В .; аспірант і студент каф. ТММ і САПР Атрошенко А.А., Татарінова Д.І. і Мухін Д.С.

Олімпіада проходила на території Центрального будинку підприємця м. Москва. Змагання проводилися у форматі особистої і командної заліків та включали в себе завдання з 2D і 3D моделювання.конкурсы2

В особистому заліку відзначилися Мірошниченко О.С. і Атрошенко А.А. набравши високі бали і отримавши цінні призи від партнерів заходу.

У командному змаганні взяло участь 7 команд з вузів Росії і України. Завдяки консолідації сил і високому рівню підготовки наших учасників з ХПІ, команда «ТЕНЗОР» обійшла більшість суперників і посіла почесне третє місце.конкурсы3

Переможці та лауреати олімпіади отримали призи від партнерів програми – компаній «Аксон», «Топ-системи», «СиСофт», «Autodesk CIS». Це ноутбуки, ігрові приставки, програмне забезпечення, електронні книги, жорсткі диски.

конкурсы4

конкурсы5