ЮВІЛЕЙ ІНЖЕНЕРНО-ФІЗИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

Posted on Posted in Новини

18 березня у Палаці Студентів відбувся Перший (конкурсний) концерт, присвячений 80-річчю Інженерно-фізичного факультету «80, І це ще не межа!». Це був цікавий концерт, в якому кожен студент міг показати свої таланти, поборотися за почесні призові місця і приз глядацьких симпатій.

Виступаючі ретельно готувалися, створювали не просто номери-пісні або номери-танці, це були театралізовані номери. У цьому році артисти підготували просто дивовижні костюми, які, до речі, створювали своїми силами!

Активно брали участь у конкурсі студенти всіх курсів, як молодших так і старших.

news1 Група І-18б підготувала аж дві костюмовані постановки: танець «Ляльки» та музично-танцювальну постановку; Оксана Михайлицька заспівала пісню «Відлуння любові»; Аня Мірошниченко прямо таки здивувала східним танцем «East»; група «Prime Time» виконала пісні «Осінь і любов» і «I Will Survive»; також виступала наша улюблена команда КВК «Серйозні люди». Старшокурсники теж дуже активно брали участь: молодята Юлія та Олег Кожем’якіни виконали пісню «Маленький принц»; Жіночий дует Олі й Тані – пісні «Дитя безтурботності» і «Прощавай», а група І-25а станцювали новий танець «Don’t stop the music».

Нашими ведучими були: Мірошниченко Ганна і Покаліцин Віталій, які веселили своїм спілкуванням публіку перед кожним номером. Взагалі, концерт вийшов дуже цікавим.

news2

Журі, до складу якого входили як викладачі, так і студенти – визначило три переможця на призові місця, а ось кому вручати Кубок «Приз глядацьких симпатій» – визначили всі глядачі, які прийшли на концерт, шляхом голосування. Кожен глядач на вході в зал отримував анкету, відзначав найкращий на його погляд номер і в кінці концерту здавав анкету в рахункову комісію.

За результатами голосування «Приз глядацьких симпатій» отримала група І-18б зі своєю ефектною музично- танцювальної постановкою.

news3

Але найцікавіше, як завжди, попереду! 23 квітня відбудеться Другий урочистий концерт Ювілею І-факультету. Саме на ньому ви і дізнаєтеся хто зайняв перші 3 призових місця а також – переможця номінації «Приз профкому», що вручається цього року вперше! А поки – хто став переможцем – це секрет. Приходьте 23 квітня – все побачите і про все дізнаєтеся! Буде нагородження студентів, які беруть активну участь у громадському житті факультету; спортсменів; студентів, що зайняли почесні місця на олімпіадах.

Привітати І-факультет з ювілеєм прийдуть видатні діячі науки, завідуючі кафедрами та викладачі.

Запрошуємо всіх на свято 23 квітня!!! Ви отримаєте величезне задоволення!

(Ожередова Марія та Жолос Ольга)