Колектив кафедри технічної електрохімії НТУ “ХПІ” запрошує Вас на бюджетну та контрактну форму навчання в 2021 р. за спеціальністтю – 161 Хімічні технології та інженерія (конкурсна пропозиція Хімічні технології та інженерія) зі спрямуванням за спеціалізаціями:

  • “Технічна електрохімія“ 
  •  “Хімічна технологія рідкісних розсіяних елементів та матеріалів на їх основі”

Навчання ведуть кваліфіковані викладачі – 3 професори, доктори технічних наук і 6 доцентів, кандидатів технічних наук. Кафедра оснащена сучасним лабораторним та дослідницьким обладнанням, компьютерною та мультимедійною технікою. Кафедра має бази для проходження практики та майбутнього працевлаштування на провідних приватних і державних підприємствах, науково-дослідних та проектних установах.

Гальванотехніка – це технології нанесення захисних декоративних та функціональних покритть на промислові і побутові вироби. Оздоблення, захист від корозії, підвищення твердості, зносостійкості, надання оптичних властивостей – всі ці завдання дозволяє виконувати гальванотехніка. Гальванічні цехи с на багатьох підприємствах м. Харкова.

 

Гальванічні покриття золотом, родієм, паладієм, сріблом та їх сплавами застосовуються для фінішної обробки ювелірних виробів. Вони забезпечують привабливий зовнішній вигляд, тонують поверхню та створюють колорову гармонію, підвищують твердість та корозійну стійкість. Нанесення покритть застосовують як у виробництві нових виробів, так і для реставрації антикваріату.

Хімічні джерела струму – джерела електричної енергії, яка виробляється шляхом перетворення хімічної енергії в електричну, що складаються з одного чи декількох неперезаряджувальних первинних елементів або перезаряджувальних вторинних елементів (акумуляторів), у тому числі інтегрованих у вироби промислового чи побутового призначення. Тобто це технологія створення і експлуатації гальванічних батарей, акумуляторів, паливних елементів та інЕлектрохімічні технології успішно конкурують із хімічними і фізичними, тому знання по електрохімії використовуються не тільки в класичних електрохімічних виробництвах (гальванотехніка, захист від корозії, виробництво акумуляторів, синтез неорганічних та органічних речовин високої чистоти), але й у найсучасніших технологіях (нанотехнології, паливні елементи, літієві акумулятори, перетворення та зберігання соняної енергії та ін.)

Всі бажаючі беруть участь у науково-дослідних роботах кафедри (за участтю міжнародних партнерів), продовжують навчання в аспірантурі та докторантурі.

Без Вас не можуть обійтися підприємства електротехнічної, машинобудівної, електронної, металургійної й ін. галузей промисловості, будь-якої хімічної лабораторії!

Ви потрібні ювелірній, фармацевтичній промисловості, виробництвам медичних інструментів.

Ви можете створити своє виробництво, оскільки багато електрохімічних технологій автономні та мобільні, не вимагають значних капітальних вкладень!

 

Алгоритм вступу

Терміни Необхідні дії вступника Примітки
Перед реєстрацією на ЗНО Визначитись з переліком предметів ЗНО, які необхідні для вступу. Для вступу на бюджет можна подати не більше 5 заяв. Кількість заяв на контракт – необмежена

Для вступу на нашу конкурсну пропозицію необхідно складати ЗНО:

  1. українська мова та література
  2. математика
  3. хімія або фізика або біологія
25.05.2020-09.06.2020 (на додаткову сесію) Зареєструватись для участі у ЗНО Крім осіб, які мають право вступу без ЗНО (за співбесідою або вступними іспитами у ВНЗ), або які успішно склали ЗНО у 2017-2019 роках і не планують складати ЗНО у 2020 році.
Прийняти участь в олімпіаді НТУ «ХПІ» для професійної орієнтації вступників За результатами олімпіади нараховуються до 20 додаткових балів (тільки при вступі до НТУ «ХПІ») до сертифікату ЗНО з одного предмету (але не вище 200 балів за предмет).
23.07.2020-11.08.2020 (додаткова сесія) Скласти ЗНО 2020 року Крім осіб, які мають право вступати за співбесідою або складати іспити у ВНЗ (замість участі у ЗНО)
з 01.08.2020 реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження додатків до документів про повну загальну середню освіту Кафедра надає допомогу в реєстрації електронних кабінетів вступників та завантаженні документів в електронному вигляді (за потребою)
13.08.2020- 22.08.2020 Подання електронних заяв щодо вступу Кафедра надає допомогу у поданні електронних заяв (за потребою)
27.08.2020     до 12:00 оприлюднення рейтингового списку, рекомендацій до вступу на бюджет
До 31.08.2020 до 18:00 Подання оригіналів документів для вступу на бюджет (закінчення періоду вибору вступниками місця навчання) Перелік документів для вступу:

Вступник пред’являє особисто:

·   паспорт громадянина України (або загранпаспорт) [для осіб до 16 років – свідоцтво про народження або інший документ, який засвідчує особу і громадянство],

·   військовий квиток або приписне свідоцтво (юнаки від 17 років),

·   документ про освіту і додаток до нього (для випускників технікумів та коледжів – диплом з додатком та атестат з додатком);

·   сертифікат ЗНО 2016 або 2017 року.

До заяви вступник додає:

·   копію атестата і додатка до нього (випускники технікумів та коледжів – диплом з додатком та атестат з додатком);

·   копію сертифікату ЗНО;

·   копію паспорту;

·   6 кольорових фотокарток 3х4 см;

·   медична довідка, форма 086-о (якщо бажає проживати в гуртожитку);

·   копії інших документів (на пільги та ін.)

При поданні копій документів –пред’явити їх оригінали.

до 05.09.2020 Зарахування на бюджет
До 10.08.2017 Подання оригіналів документів для вступу на контракт (закінчення періоду вибору вступниками місця навчання) Перелік документів для вступу – див. вище.

Крім того, для вступу на контракт укладається відповідна угода.

до 15.09.2020 Переведення на вакантні бюджетні місця вступників, зарахованих на контракт
до 30.09.2020 Зарахування на контракт