Шановний абітурієнт!
Запрошуємо Вас на навчання до нашої Кафедри “Електричні апарати” НТУ “ХПІ”.


Наша кафедра готує фахівців найвищої кваліфікації. В процесі навчання наші студенти вивчають сучасну електричну апаратуру низької, середньої та високої напруги, найновітню електропобутову техніку, 3Д принтери, а також системи розумний будинок. Попит на спеціалыстів цих напрямків є надзвичайно потужним і динамічним. Тому наші випускники мають змогу влаштуватися до фірм та компаній як в Україні так і закордоном.

На кафедрі діє програма міжнародного обміну Erasmus, за якою найкращі студенти мають можливість навчатись і проходити стажування у Німеччині, Австрії та Польщі.
Корисні посилання:Напрями «Електричні апарати» та «Електропобутова техніка» пов’язані з проектуванням, розробкою, дослідженням, виробництвом, експлуатацією та маркетингом, сервісним обслуговуванням та ремонтом сучасної електричної апаратури та електропобутової техніки з використанням комп’ютерних та інформаційних технологій.

Студенти набувають практичних навичок з експлуатації, організації та управління, інженерно-економічної та комерційної діяльності, науково-дослідної роботи, вивчають комп’ютерне моделювання і комп’ютерну графіку, системи автоматизованого проектування, способи і методи економії електроенергії, автоматизовані системи керування технологічними процесами з використанням сучасних мікроконтролерів в промисловому виробництві, енергетиці на транспорті, в комунальному секторі, в побутовій сфері.


Буклет кафедри:

buklet-2021_сайт

Iнформація про кафедру:


Кафедра “Електричні апарати” в соціальних мережах: