Інфраструктура
Гуртожиток розташований у тихому районі Салтівки біля Журавлівського гідропарку на берегах ріки Харків – улюбленого місця літнього відпочинку студентів. В десяти хвилинах від станції метро «Академіка Павлова» (три зупинки від станції метро «Пушкінська», поруч з якою знаходиться НТУ «ХПІ»), по вулиці Владислава Зубенка (Тимурівців), 9а. В 15 хвилинах ходьби знаходиться найбільший на Україні ринок “Барабашова”, а також велика мережа супермаркетів і магазинів.


 

Ремонт
В 2012 році гуртожиток, як один з кращих, був виділений для розміщення гостей футбольного чемпіонату Евро 2012 і початий капітальний ремонт. У ході капітального ремонту оновлений фасад будинку, замінені всі комунікації електро та водопостачання, встановлені пластикові вікна і сучасні ліфти, проведений монтаж системи пожежної безпеки, підключений Інтернет, відремонтовані коридори й кухні.

Кімнати
Після перепланування в кожній кімнаті є свій санвузол: душова кабінка, унітаз і раковина (умивальник). Кімнати повністю укомплектовані новими меблями для проживання 3-4 осіб.