Студентський науковий конкурс з енергетичного машинобудування. Проміжні результати

НТУ «ХПІ» опублікував результати 1-го етапу II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук 2020/2021 навчального року зі спеціальності «Енергетичне машинобудування».

Галузева конкурсна комісія отримала 90 студентських наукових робіт з 18-ти вищих навчальних закладів України. Надіслані проекти було розглянуто і рецензовано. За результатами комісія сформувала рейтинговий список наукових робіт.

Автори кращих робіт отримають запрошення на Підсумкову науково-практичну конференцію, яка відбудеться в НТУ «ХПІ» 21 квітня 2021 року, для виступу з доповідями та захисту своїх робіт. За її результатами, відповідно до «Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей», будуть визначені переможці.

Детальна інформація про проведення 1-го етапу II туру Конкурсу — на сайті: http://web.kpi.kharkov.ua/diesel/rezultati-retsenzuvannya/

Програму підсумкової науково-практичної конференції з Конкурсу можна завантажити  за посиланням: http://web.kpi.kharkov.ua/diesel/wp-content/uploads/sites/105/2021/04/Programa_Energetychne_mashynobuduvannya_2021-2.pdf

Довідка:

Наказом Міністерства освіти і науки України №1457 від 24.11.2020 року Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» призначено базовим вищим навчальним закладом для проведення II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Енергетичне машинобудування».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *