Актуальні новини

19.06.2019

Запрошуэмо на навчання!

Кафедра електричного транспорту та тепловозобудування запрошує на навчання за спеціалізаціями: “ЕЛЕКТРИЧНИЙ ТРАНСПОРТ”; “ЛОКОМОТИВИ ТА ЛОКОМОТИВНЕ ГОСПОДАРСТВО”; “ЛОГІСТИКА НА ЗАЛІЗНИЧНОМУ ТРАНСПОРТІ”.

Нижче приведена покрокова інструкція як дизнатися про спеціалізаціях кафедри на сайті НТУ “ХПІ”.

Також відповіді на всі питання по вступу та навчання на кафедрі можно отримати за телефонами: +380509325679, +380989897022.

 

 

18.06.2019

Вітаємо бакалаврів!

Сьогодні (18.06.19 р) на кафедрі електричного транспорту та тепловозобудування успішно пройшов захист робіт студентів полтавської філії кафедри

 

 

28.03.2019

Зустріч з роботодавцями

28 березня 2019 р. для студентів кафедри Електричного транспорту та тепловозобудування була організована зустріч з роботодавцями – випускниками нашої кафедри Івахненко В. М., (Начальник відділу організації ремонту структурного підрозділу служби локомотивного господарства регіональної філії Південної залізниці акціонерного товариства Укрзалізниця), Рябовим Е. С., (Завідувач сектором електромагнітних, теплових та вентиляційних розрахунків електричних машин ДП завод «Електроважмаш»), а також Петренко О. М., (Заступник директора Товариства з обмеженою відповідальністю «Науково-виробнича компанія «СПЕЦЕНЕРГОСЕРВІС»).
Зустріч пройшла в дружній та невимушеній обстановці. В ході заходу студенти дізналися про специфіку кадрової політики підприємств і організацій, про рівень заробітної плати, про можливості перспективного зростання. Фахівці відповіли на численні запитання студентів, що стосуються проходження практики на підприємствах, наявних вакансій, випробувального терміну при прийомі на роботу та ін. Крім того, було надано роз’яснення з організаційної складової процесу взаємодії кафедри з підприємствами та організаціями з надання місць для проходження практик. Наприклад, тривалість практики, інтенсивність праці, що робити в разі порушення практикантом робочої дисципліни.
Також двоє гостей розповіли студентам про свій шлях у професії після закінчення кафедри (Івахненко В.М., Рябов Є.С.), про затребуваність професії, про умови на виробництві та перспективи кар’єрного росту. Конкуренція змусила роботодавців підвищити вимоги до фактичних результатів навчання на всіх рівнях освіти і заявити про необхідність формування у випускників нових якостей, наприклад таких як уміння працювати в команді, здатність самостійно навчатися, готовність до швидкої зміни сфери професійної діяльності.
Важливо відзначити, що багато роботодавців були готові взяти на роботу випускників без досвіду роботи. Такі заходи дуже важливі, тому що дозволяють студентам безпосередньо дізнатися про особливості майбутньої професії, ближче познайомитися з потенційними роботодавцями. Після закінчення зустрічі відвідувачі змогли задати питання та отримати консультацію з працевлаштування.

 

24.02.2019

День відкритих дверей НТУ “ХПІ”

10:00

Запрошуємо на День відкритих дверей та Фестиваль науки Science is FUN!

24 лютого на Вас чекає Фестиваль Науки “Science is FUN!”:

Зона робототехніки та інжинірингу
Лабораторно-експериментальна зона
Зона майстер-класів
Лекторій: мотиваційні та науково-пізнавальні лекції
Виступи Рок-гуртів

Також Представники приймальної комісії вишу розкажуть абітурієнтам та їхнім батькам, як уникнути помилок при вступі до ЗВО (ВНЗ), про особливості вступної кампанії 2019. Ви зможете поспілкуватися з ректором ХПІ професором Євгеном Соколом, представниками інститутів, факультетів та кафедр вишу. Та пройти експрес-тестування ЗНО.

 

09.10.2018

Приєднуйтесь до нашої групи на Facebook!

 

 

19.09.2018

Субота з Політехом

20.10.2018 о 11-00 у НТУ “ХПІ” відбудеться заход “Субота з Політехом”. Місце проведення – “Арсенал Ідей” у Електрокорпусі

Науково-пізнавальна лекція “Магнітолевітуючий транспорт. Світовий досвід”. Лекцію читае професор Омельяненко В.І.

Запрошуються усі зацікавлені у транспорті майбутнього!

 

29.03.2018

До уваги студентів!

30.03.2018 У НТУ “ХПІ” відбудеться Ярмарок робочіх місць!

15.02.2018

До уваги абітурієнтів!

25.02.2018 У НТУ “ХПІ” відбудеться День відкритих дверей!

05.12.2017

Офіційно: General Electric заходить в Україну

Локомотиви моделі GE Evolution будуть виробляти в Україні

 

27.06.2017

Сьогодні в аудиторії 317 ГАК о 14-00 відбувся захист дисертації Буряковським С.Г.
За рішенням Спецради Д64.050.15 йому присвоєно звання Доктора технічних наук.

Щиро вітаємо колегу!!!

21.06.2017

На Youtube-каналі кафедри з’явилося відео для абітурієнтів. Поширюйте його у соцмережах 🙂

 

Наразі відбувся захист дипломних робіт магістрами кфедри. Вітаємо молодих фахівців із здобутим званням!