Презентація книги

29.11.2019 відбулася презентація нової книги “Інерційні накопичувачі енергії. Досвід Японії”. Книгу презентував один з її співавторів – Віктор ОМЕЛЬЯНЕНКО. У обговоренні книги приймали участь співробітники кафедри і запрошені фахівці.              

Зустріч із роботодавцями

14.11.2019 на кафедрі відбулася зустріч із роботодавцями, зацікавленими у молодих фахівцях, що випускає наша кафедра. Невеликий фотозвіт із цієї зустрічі:  

Передзахист

10.12.2019 р. на кафедрі відбувся передзахист дисертації на здобуття наукового ступеню доктора філософії (кандидата технічних наук). Олексій КРАСНОВ доповів матеріали дисертації “Активний тяговий перетворювач з широтно-імпульсною модуляцією для електровозу змінного струму з колекторними тяговими двигунами. Здобувачеві задавали питання співробітники кафедри Читати далі