Головна

Про Національний технічний університет

«Харківський політехнічний інститут»

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» (НТУ «ХПІ»), заснований у 1885 році, є одним з найстаріших технічних навчальних закладів України.

НТУ «ХПІ» готує фахівців у галузі машинобудування, турбінобудування, автоматизації, електротехніки, електроніки, хімічного машинобудування, систем управління, психології, економіки підприємств, бізнесу та багатьох інших – більш ніж по 106 спеціальностям очної форми навчання та 60 спеціальностями заочної форми навчання.

Університет співпрацює з багатьма університетами та вченими з США, Англії, Німеччини, Канади, Франції, Італії, Японії, Індії, Китаю та інших країн світу. В даний час більше ніж 2000 іноземних студентів і аспірантів навчаються в університеті. Щорічно, приблизно 300 співробітників і студентів з НТУ «ХПІ» виїздять за кордон щоб навчатися і проводити дослідницьку роботу в університетах-партнерах.

Запрошуємо Вас навчатися у Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» – відомому освітньому і науковому центрі України. Ми гарантуємо високу якість освіти!

   

 ПРО ФАКУЛЬТЕТ МІЖНАРОДНОЇ ОСВІТИ

Освіта – запорука успіху у вашому житті…

Факультет міжнародної освіти (ФМО) – це підрозділ НТУ «ХПІ», який готує іноземних громадян для навчання в університетах України і пропонує диференційовані програми навчання. Кваліфіковані викладачі факультету забезпечують високий рівень проведення занять відповідно до навчального плану, розробленого Міністерством освіти і науки України. Заняття проходять у творчій і дружній атмосфері, в невеликих за складом групах, де кожному студенту приділяється індивідуальна увага і прищеплюється любов до навчання.

Викладачі факультету прагнуть виробити у студентів упевненість у собі і розкрити їхній творчий потенціал. Викладачі надають допомогу студентам, які стикаються з труднощами у навчанні, активно допомагають їм у вирішенні найрізноманітніших проблем студентського життя.

Факультет міжнародної освіти пропонує різні програми для навчання: повний цикл навчання протягом навчального року (вивчення російської або української мов і циклу природничо-наукових дисциплін: математики, хімії, фізики, інформатики, креслення, екології, історії, економіки), а також навчання на мовних курсах у будь-який зручний для студентів час.

Після здачі іспитів з предметів, що вивчаються, студенти факультету міжнародної освіти можуть вступати до університетів України без додаткових іспитів у відповідності зі зробленим ними вибором.

Факультет міжнародної освіти має чудовий послужний список: всі наші студенти були прийняті в обрані ними університети!

ДОПОМОГА СТУДЕНТАМ ПІД ЧАС НАВЧАННЯ

Для будь-якої людини рішення виїхати з дому і поїхати в нову країну – це непроста задача. Наш факультет допомагає зробити цей перехід максимально безпроблемним. Студентам, які приїжджають вчитися на ФМО НТУ «ХПІ», ми пропонуємо наступні послуги:

• підтримку в оформленні візи і супутніх документів;

• зустріч в аеропорту та проїзд до Харкова;

• допомогу в облаштуванні житла (місця в університетському гуртожитку);

• допомога в отриманні медичного обслуговування.

Крім того, факультет міжнародної освіти пропонує студентам різні додаткові програми, мета яких – якнайшвидша адаптація в новому культурному середовищі, знайомство з країною, в якій вони навчаються. На факультеті проводяться такі види позанавчальної діяльності як: науково-практичні конференції та олімпіади студентів, спортивні заходи, відвідування різних університетів, підприємств і культурних місць Харкова. Під час канікул студентам пропонують поїздки до Криму, у Львів, Одесу, інші міста України.

    

ЧОМУ ВАШ ВИБІР – ЦЕ ФАКУЛЬТЕТ МІЖНАРОДНОЇ ОСВІТИ НТУ “ХПІ”?

Рішення навчатися в іншій країні може бути важким, однак є багато переваг отримання освіти у Харкові:

• міжнародний досвід;

• отримання знань високого рівня;

• придбання друзів з різних країн під час навчання в університеті;

• вивчення російської/української мов за допомогою спілкування з носіями мов і проживання у мовному середовищі;

• можливість вивчати російську/українську культуру.

Навчаючись на факультеті міжнародної освіти, студенти розвивають свою розмовну мову, аудіювання, читання і письмо, вдосконалюють свої навички у граматиці, збагачують словниковий запас, покращують вимову, знайомляться з ідіомами російської мови, вивчають науковий стиль мовлення, отримують знання з математики, інформатики, фізики та хімії, креслення та історії, екології та економіки.

На факультеті міжнародної освіти працюють досвідчені та висококваліфіковані викладачі.

НАШІ ЦІЛІ

Підготувати кожного студента до вступу у вищий навчальний заклад.

Забезпечити сприятливі умови, за яких студенти можуть розвивати свою академічну і творчу компетентність.

Заохочувати самодисципліну, почуття власної гідності, соціальну відповідальність і здатність до лідерства.

Заохочувати критичне і креативне мислення.

Допомагати кожному студенту в реалізації своїх знань і умінь.

НАША ФІЛОСОФІЯ

 Успіх для кожного студента!

Ми впевнені, що у кожного студента є здатність досягти успіху, особливо якщо студенту надаються максимально комфортні умови для цього. Ми пропонуємо навчання в групах з невеликою кількістю студентів (5–7 осіб), гарантуючи індивідуальний підхід у навчанні для кожного студента: викладач створює індивідуальні плани уроків для кожного студента, що дає змогу студенту навчатися у власному темпі. Все це формує у студентів прагнення до навчання і мотивує до подальшого отримання освіти. Такий підхід забезпечує ідеальне середовище навчання, де кожен студент може повністю розкрити свій потенціал.

ГЛОБАЛЬНЕ БАЧЕННЯ

За нашим переконанням, ми повинні вчитися пізнавати сучасний світ у всій його повноті, з усіма його наявними особливостями і відмінностями, ми повинні бути готовими приймати рішення у нестандартних ситуаціях і мати знання про роботу у різних країнах і за різних умов. Саме тому ми вчимо наших студентів бачити зв’язки та спільні риси у всьому, що вони вивчають. Це призводить до більш повного і глибокого розуміння тем, які вивчаються на заняттях, і практичного застосування знань у реальному житті. Щоб досягти цієї багатогранної мети, ми постійно аналізуємо та коригуємо навчальні програми, головною метою яких є повне задоволення потреб студентів в отриманні знань та їхньої реалізації. Результат наших зусиль – ретельно розроблені програми, які гарантують відмінні результати для студентів: гарні знання і бажання постійно підвищувати свій освітній рівень.

 ПРОГРАМИ І ЦІНИ

Факультет міжнародної освіти пропонує програму навчання для студентів, які мають сертифікат про закінчення середньої школи. Вартість навчання за цією програмою становить 1500 $ на рік.

НАШЕ МІСЦЕ РОЗТАШУВАННЯ

Факультет міжнародної освіти розташований у центрі Харкова. Від ФМО дуже легко і зручно потрапити до історичних та культурних місць Харкова. Таке розташування факультету має значну перевагу – студенти мають змогу швидко і комфортно потрапити у будь-яку точку міста.

Факультет міжнародної освіти надає іноземним студентам можливість жити в університетських гуртожитках у зручній і дружній обстановці. Вартість проживання у гуртожитках варіюється у діапазоні від 25 $ до 60 $ на місяць, в залежності від потреб і вибору студентів.

  

 РЕЄСТРАЦІЯ І НАБІР

Будь ласка, прочитайте перелік необхідних дій, наведений нижче, і ретельно виконуйте кожен крок. Якщо у Вас є питання або проблеми, зв’яжіться з нами, і ми будемо раді запропонувати Вам необхідну підтримку.

 Прочитайте цю брошуру та іншу важливу інформацію про Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» на нашому веб-сайті: http://www.kpi.kharkov.ua

 Надсилайте ваші запитання електронною поштою: tiv@kpi.kharkov.ua

 Підготуйте наступні документи:

1. Копію документа про середню освіту з перекладом на українську або російську мови з переліком предметів і отриманих оцінок (балів).

2. Копію документа про народження.

3. Медичний сертифікат про стан здоров’я, засвідчений офіційним органом охорони здоров’я країни, з якої Ви прибули, і виданий не пізніше, ніж за два місяці до в’їзду в Україну.

4. Документ про відсутність захворювання на СНІД, засвідчений офіційним органом охорони здоров’я країни, з якої Ви прибули, і виданий не пізніше, ніж за два місяці до в’їзду в Україну.

5. 6 фотокарток розміром 40×60 мм.

6. Паспорт.

Всі перераховані вище документи повинні бути засвідчені відповідно до законодавства країни їх видачі та легалізовані у встановленому порядку, якщо інше не передбачено законодавством України.

 Відправте запит для отримання запрошення електронною поштою: tiv@kpi.kharkov.ua

НАША КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

Декан – к.т.н., професор Тюпа Ігор Васильович

Деканат факультету знаходиться: НТУ “ХПІ”, Інженерний корпус, 3 поверх.

Адреса та телефон: Факультет міжнародної освіти НТУ “ХПІ”, вул. Фрунзе, 21,

Харків, 61002, Україна Телефон/факс: +38-057-707-6316

E-mail: tiv@kpi.kharkov.ua

Заступник декана – к.т.н., доцент Гаврилюк Юрій Романович.

Адреса та телефон: вул. Весніна, 5А, НТУ “ХПІ”, Харків, 61023, Україна.

Телефон/факс: +38-057-704-1617.

 ПРАВИЛА І НОРМИ

Для забезпечення оптимального, комфортного для кожного студента освітнього середовища на факультеті міжнародної освіти діють певні правила. Ми вважаємо, що студенти, які дотримуються високих стандартів поведінки, будуть краще підготовлені для подальшого навчання в університетах, роботи в компаніях, фірмах та підприємствах.

 Чекаємо Вас на факультеті міжнородної освіти

Національного технічного університету

«Харківський політехнічний інститут»!