м. Харків, вул. Кирпичова, 2, Навчальний корпус №2 (У2), 4-й поверх (410 аудиторія)
(057) 707-64-31, (057) 707-65-75
CorelDraw - векторний редактор для графічного дизайну.
Adobe Photoshop - професійний растровий графічний редактор.
Visual Studio - повнофункціональне інтегроване середовище розробки для створення програмного забезпечення для ОС Windows, Android і IOS, а також веб-додатків і хмарних служб.
КОМПАС-3D - багатофункціональна система тривимірного моделювання.
JavaScript - прототипно-орієнтована сценарна мова програмування.
PHP - скриптова мова загального призначення, інтенсивно застосовується для розробки веб-додатків.
MySQL - вільна реляційна система управління базами даних.
HTML - мова для структурування та подання вмісту всесвітньої павутини.
В НТУ «ХПІ» вже багато років керівництво університету проводить політику співпраці з організаціями, які зацікавлені у випускниках ЗВО. Регулярно проходять зустрічі студентів з фірмами та підприємствами, які пропонують робочі місця майбутнім випускникам. 9 листопада 2018 року в навчально-спортивному комплексі «Політехнік» був проведений ярмарок вакансій. По його закінченню колективом кафедри «Геометричного моделювання та комп’ютерної графіки» було прийнято рішення про подовження знайомства майбутніх випускників кафедри з запропонованими їм вакансіями. Під керівництвом завідувача кафедри, професора Шоман Ольги Вікторівни, за безпосередньої участі доцента Шеліхової Інеси Борисівни і співробітників кафедри була організована зустріч представників найбільших IT-компаній Харкова зі студентами, що пройшла 19 листопада 2018 року в конференц-залі бібліотеки НТУ «ХПІ». На захід прийшли представники всіх запрошених організацій: Sigma Software, NIX Solutions, DataArt, EPAM, Intetics, MobiDev. Варто відзначити високу активність серед студентів і викладачів кафедри. У залі були присутні не тільки випускники, а й студенти 2-го та 3-го року навчання.
Після вступного слова завідувача кафедри гості приступили до презентацій своїх компаній. Відразу треба зауважити, що серед зазначених вимог до кандидатів на вакансії три збіглися у всіх виступаючих. По-перше, знання англійської мови на рівні intermediate і вище. По-друге, готовність працювати full time (40 годин на тиждень) за гнучким графіком. По-третє, націленість на постійне навчання та саморозвиток. Не раз було відзначено, що після працевлаштування студент повинен продовжувати відповідально ставиться до навчання і виконувати всі навчальні доручення.
Представники компаній детально розповіли про створені в кожній з них навчальні програми. У фірмі Sigma Software вже кілька років розвивається окремий навчальний підрозділ під назвою Sigma Software University. NIX Solutions пропонує роздільні навчальні програми зручні для активних студентів. Представники інших організацій розповіли, що проводять навчання кандидатів під наглядом і керівництвом менторів.
Після кожної доповіді проводилася дискусія. Присутні студенти активно ставили запитання і приймали участь в мініконкурсах, які організували запрошені представники. Після завершення зустрічі студент групи І – 46а Ісаєв Владислав дав інтерв’ю, в якому сказав: «Це була дуже цікава зустріч. Я отримав багато інформації про те, до чого мені треба прагнути. Хотілося б більше подібних зустрічей, які допоможуть мені почати свій шлях після закінчення університету».
По закінченню організатори зустрічі зробили пропозицію представникам організацій-роботодавців про подальшу співпрацю. Гості від фірми MobiDev побажали провести майстер-класи для студентів кафедри «Геометричного моделювання та комп’ютерної графіки». Після вільної бесіди під час кави-брейка зустріч була закінчена.