Бажаєш отримати сучасну спеціальність, на яку є попит?

Спеціальність:

113 ПРИКЛАДНА МАТЕМАТИКА

Конкурсна пропозиція

«КОМП’ЮТЕРНЕ ТА МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ»
Спеціалізація:
Програмне забеспечення системного проектування

Чому саме ми?

Математичне моделювання при дослідженні конструкцій та складних процесів – це основа комп’ютерного експерименту.  Наші випускники це вміють!  Приходь до нас навчатись!

Дізнатись більше про спеціалізацію

Posted in Без рубрики. Коментарі Вимкнено до

Бакалаври 2020

16 червня 2020 р. на кафедрі Механіки суцільних середовищ та и опору матеріалів НТУ «ХПІ» відбувся захист бакалаврських дипломів студентів групи І-36, що успішно пройшли 4-річну освітню програму по спеціальності “Комп’ютерне моделювання теплових та механічних процесів”. Вітаємо наших бакалаврів і бажаємо їм усіляких успіхів на їх подальшому шляху у навчанні та в житті!

 

Posted in Новини. Коментарі Вимкнено до Бакалаври 2020

Тестові завдання з опору матеріалів

Студентам, які вивчають дисципліни “Опір матеріалів” або “Технічна механіка”, в якості додаткової підготовки рекомендується самостійно виконати тестові завдання з окремих розділів курсу опору матеріалів, доступні за посиланнями:

 

Posted in Новини. Коментарі Вимкнено до Тестові завдання з опору матеріалів

Прийдешній день відкритих дверей НТУ “ХПІ” – гарна нагода відвідати школи

18 лютого представники інженерно-фізичного інститутут НТУ “ХПІ” в особі заступника директора проф. Конкіна В.М. та інженера кафедри МСС та ОМ Кравцової Н.В. відвідали харківську загальноосвітню школу №124 та зустрілися із учнями 11-х класів. Гості розповіли майбутнім абітурієнтам про переваги сучасної інженерної освіти в НТУ “ХПІ” та запросили школярів відвідати день відкритих дверей університету, що має відбутися 22 лютого в спорткомплексі НТУ “ХПІ” за адресою вул. Алчевських 50А, початок о 10 годині ранку. Користуючись нагодою, запрошуємо усіх охочих на цей захід, безсумнівно буде цікаво!

 

 

 

Posted in Без рубрики. Коментарі Вимкнено до Прийдешній день відкритих дверей НТУ “ХПІ” – гарна нагода відвідати школи

Вітаємо переможців олімпіади

26 грудня 2019 р. на кафедрі Механіки суцільних середовищ та опору матеріалів НТУ “ХПІ” відбулося поздоровлення переможців університетьскої олімпіади з опору матеріалів за участі представника інженірінгової компанії Прогресстех-Україна. Від імені компанії переможцям було вручено сувеніри та подарункові сертифікати. Вітаємо переможців!

Posted in Новини. Коментарі Вимкнено до Вітаємо переможців олімпіади

Магістри 2019

17 грудня 2019 р. в Інституті Проблем Машинобудування ім. А.М. Підгорного відбувся захист магістерських дипломних робіт студентів групи 2.І213п.8. Наші щирі вітання новоспеченим магістрам та побажання подальших успіхів у майбутньому!

Posted in Новини. Коментарі Вимкнено до Магістри 2019

Кафедра приймає майбутніх абітурієнтів

28 жовтня 2019 р. в НТУ “ХПІ” стартував проект #HighTechSchool, в рамках якого на кафедрі механіки суцільних середовищ та опору матеріалів відбулася презентація спеціальності “Прикладна математика” (освітня програма “Комп’ютерне та математичне моделювання”) для майбутніх випускників шкіл Харкова. Захід відвідали учні 11-х класів шкіл №45, 46, 124, 144, 150 та інших. Вони мали можливість поспілкуватися із директором інженерно-фізичного інституту НТУ “ХПІ” проф. О.О. Ларіним, завідувачем кафедри проф. В.Л. Хавіним, дізнатися про переваги сучасної інженерної освіти в НТУ “ХПІ”, а також переглянути цікаві презентації із експериментального та комп’ютерного моделювання динамічної та міцностної поведінки механічних систем.

 

 

 

 

 

 

 

 

Posted in Новини. Коментарі Вимкнено до Кафедра приймає майбутніх абітурієнтів

Магістри 2018

Вітаємо студентів з успішним захистом дипломної роботи магістра!

Бажаємо творчих успіхів та подальшого професійного зростання!

Posted in Без рубрики. Коментарі Вимкнено до Магістри 2018

Проведення I тура Всеукраїнської студентської олімпіади 2017/2018 н.р. з навчальної дисципліни „Опір матеріалів” у НТУ „ХПІ”на кафедрі

Згідно з наказом МОН України №1572 від 06.12.2017 р. на кафедрі було проведено I етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2017/2018н.р.  з навчальної дисципліни „Опір матеріалів” 20.02.2018 р. У ньому прийняли участь 63 студенти другого та третього курсів. Розподіл учасників по факультетах був такий: І – 4 студенти, МШ – 4 студенти, МТ – 12 студентів, ТМ – 20 студентів, ІТ – 3 студенти, ЕМ – 16 студентів, О – 4 студенти.

Після перевірки робіт були визначені переможці I тура Всеукраїнської студентської олімпіади 2017/2018н.р.  з навчальної дисципліни „Опір матеріалів” у НТУ „ХПІ”, які рекомендовані до участі в ІІ турі олімпіади:

1 місце :Вологдін Вадим Русланович,  ТМ – 24

2 місце :Гречин Василь Миколайовичч,  ЕМ – 54

                  Сонько Антон Андрійович, МШ-55

3 місце : Вільний Дмитро Владиславович, ТМ-75

                   Осипенко Андрій Дмитрович, ТМ-45

Поздоровляємо переможців та призерів!

Posted in Без рубрики. Коментарі Вимкнено до Проведення I тура Всеукраїнської студентської олімпіади 2017/2018 н.р. з навчальної дисципліни „Опір матеріалів” у НТУ „ХПІ”на кафедрі

«Центр тяжіння ХПІ» — Вадим Бортовий

Зустріч, присвячена видатному вченому, педагогу, організатору, Лауреату Державної премії України в галузі науки і техніки, завідувачу кафедри опору матеріалів НТУ «ХПІ» (1978-2003 рр.), професору Вадиму Васильовичу Бортовому відбулася в Музеї історії НТУ «ХПІ». Її назвали «Життя, віддане людям». У січні 2018 року Вадимові Васильовичу виповнилося б 85 років.

Posted in Без рубрики. Коментарі Вимкнено до «Центр тяжіння ХПІ» — Вадим Бортовий