Ніч Науки Політех

З огляду на нашу індивідуальність і популярність, Ніч Науки для Кафедра Хімічної техніки та промислової екології почалася рівно опівдні))) Ну а що, в іншій півкулі якраз опівночі)))
Найчуйніші школярі – це у віці до 10 років. Саме такі “малюки” сьогодні дізналися багато нового про сортування сміття і лампочки. З’ясували, до речі, що лампочки можна використовувати не тільки для освітлення, а бруд це погано, тому що вона забруднює)))
Дві лекції поспіль даються нелегко, зате осипша мама вдома – тихіше води і нижче трави)))

HSCI-2019

Приємно і хвилююче бути частиною міжнародної конференції. Мабуть, на сьогодні, це найкрутіша і вагома конференція, в якій наша кафедра брала участь.
Workshop в Арсеналі ідей і демонстраційна зона сьогодні стали нашим другим домом.
Виміряли вміст нітратів, розповіли про важливість таких вимірювань гостям з Індії, показали наші проекти по апсайклінгу і розповіли всім про STEMCampSchool і особливих учасників табору)
Дякую  Оксане Гетта за творчий підхід і власне за участь)

Переможці у номінації КОМІКС та ПЛАКАТ

Переможці у номінації КОМІКС серед учасників м. Харків та Харківської області

1 місце серед учнів 3-х класів

 

Крупченко Кіра
1 місце серед учнів 6-х класів

 

Бобров Данило
2 місце серед учнів 6-х класів Холодовська Єлизавета
Осінов Дмитро
3 місце серед учнів 6-х класів Назаров Роман
Бутко Максим
1 місце серед учнів 7-х класів Столбова Марина
Боярський Нікіта
Коваленко Рута
Наранович Вероніка
Плужник Анна
Перегон Артем
2 місце серед учнів 7-х класів Носов Олександр
Куценко Олександр
Линицька Анастасія
3 місце серед учнів 7-х класів Дударєва Аделіна
Гришко Катерина
Сторожева Софія
1 місце серед учнів 8-х класів Долженко Віолетта
Собенко Лора
2 місце серед учнів 8-х класів Комар Софія
Ялиніч Поліна
3 місце серед учнів 8-х класів Кійкова Марія
1 місце серед учнів 9-х класів Колісник Наталія
Чепіженко Дмитро, Созданий Владислав, Герасименко Никита, Худишкін Максим, Крупінський Євген
2 місце серед учнів 9-х класів Терновська Ярослава
Богуславська Анастасія
Веприцька Валерія Олексіївна
3 місце серед учнів 9-х класів Пастухова Вікторія Дмитрівна
1 місце серед учнів 10-х класів Крятенко Тетяна

Винник Володимир

Білоусова Аріна
2 місце серед учнів 10-х класів Бакай Альона Русланівна
Диковська Дар’я Сергіївна
Білаш Аліса
Головкова Анна

Руденко Анастасія

3 місце серед учнів 10-х класів Комбарова Анастасія Юріївна
Обжа Анастасiя
Срібна Наталія Миколаївна
Щербашина Ольга Дмитрівна
1 місце серед учнів 11-х класів Чуркіна Юлія

Коржавін Олександр

Ткачова Вікторія
2 місце серед учнів 11-х класів Яковлєва Дарина
Анцибор Анна Ігорівна

Переможці у номінації КОМІКС серед учасників з інших областей України

1 місце серед учнів 6-х класів Коріновська Ангеліна
2 місце серед учнів 6-х класів Руденко Владислав
1 місце серед учнів 7-х класів Ващенко Єлизавета
2 місце серед учнів 7-х класів Беляєва Елизавета
3 місце серед учнів 7-х класів Сурков Ярослав
Нагорний Данило
Яблочков Андрій
Юртіна Каріна
Жадан Анастасія
Меркелова Валерія
Шишлакова Каміла
Баранова Катерина
1 місце серед учнів 8-х класів Павлюченко Мирослава
Вінда Тетяна
2 місце серед учнів 8-х класів Молчнов Олексій
3 місце серед учнів 8-х класів Федоренко Світлана
2 місце серед учнів 9-х класів Тельний Ігор
Карлова Поліна
Бобкіна Катерина
3 місце серед учнів 9-х класів Анутдінова Дар’я
Бурлаков Ярослав
Сокуренко Анастасія
Афанасьєва Валерія
Мастицька Євгенія
1 місце серед учнів 10-х класів Кордіс Тетяна
Бойчук Ярослав
1 місце серед учнів 11-х класів Трусов Іван

Пєшков Максим

2 місце серед учнів 11-х класів Бондар Ігор
ГУРТОК Подшивалін Владислав

Переможці у номінації ПЛАКАТ на екологічну тематику

1 місце серед учнів 5-х класів Полосьмак Альона
2 місце серед учнів 5-х класів Долгополова Милослава
2 місце серед учнів 6-х класів Міхова Софія
3 місце серед учнів 6-х класів Бутова Анастасія
Криницька Елизавета
Постникова Єва
Бурдига Наталія
Луценко Таісія
2 місце серед учнів 7-х класів Заікін Олександр

Галаванов Георгій

3 місце серед учнів 7-х класів Галушка Альона
Усік Вікторія
Бондаренко Валерія
1 місце серед учнів 8-х класів Крикунова Валерія
  Кудашкін Давид
  Булавін Роман
2 місце серед учнів 8-х класів Тімченко Катерина
  Мунтян Софія
  Михайлова Світлана

Суряднова Анастасія

3 місце серед учнів 8-х класів Галіщева Аліна
1 місце серед учнів 9-х класів Назаренко Єлизавета
Терновська Ярослава
Щербак Олександра
Селютіна Марія
2 місце серед учнів 9-х класів Рекуха Аліна
Хникіна Альона
1 місце серед учнів 10-х класів Самодурова Вероніка
Дехтыр Ул’яна
Подзірей Карина
Калініна Ольга
Петренко Юлія
2 місце серед учнів 10-х класів Матус Євген
Полевой Марк
Редькіна Софія
1 місце серед учнів 11-х класів Бойко Поліна
Ярова Дар’я

Переможці у номінації КОМІКСИ НА ТЕМУ «СМІТТЯ»

1 місце серед учнів 7-х класів Волколуп Єлизавета
1 місце серед учнів 8-х класів Кузнєцов Дмитро
Іларіонова Олександра
Кислякова Марія
2 місце серед учнів 8-х класів Семенюк Анастасія
1 місце серед учнів 9-х класів Юрченко Анастасія
1 місце серед учнів 10-х класів Лізункова Анастасія
Яненко Ілля
Пелипенко Наталія
Чернов Тимур
1 місце серед учнів 11-х класів Вишницька Софія

Ковтюх Єлезавета

Федоренко Ілона
Медвідь Єгор

Подяки у номінації КОМІКС

Сопко Віталій

Ревякін Ілля

Козіна Єва

Злобіна Вікторія

Савчуков Денис

Кривенко Яна

 

Переможці у номінації есе

Переможці у номінації есе серед учасників м. Харків та Харківської області

1 місце серед учнів 7-х класів

 

Слепченко Єлена
Парнюк Кирил
Волколуп Єлизавета
1 місце серед учнів 7-х класів у номінації «ЕСЕ НА АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ» Амер Діана
Янковскі Даріус
1 місце серед учнів 9-х класів Нестеренко Марія
Клименко Олександр
Чоломбитько Владислава
Гуріна Поліна
Афанасьєва Софія
1 місце серед учнів 10-х класів Кузьменко Олександра
Аксьонова Олеся
1 місце серед учнів 11-х класів Мосесян Анна
Щеголяєва Аліна
1 місце серед учнів 11-х класів у номінації «ЕСЕ НА АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ» Жадановська Лілія
2 місце серед учнів 7-х класів Сухотерін Михайло
Самойлов Богдан
2 місце серед учнів 7-х класів у номінації «ЕСЕ НА АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ» Злотнік Євген
Куц Ніка
2 місце серед учнів 10-х класів Чечель Надія
 

3 місце серед учнів 7-х класів у номінації «ЕСЕ НА АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ»

 

Волікова Маргарита
Козлова Дар’я
Герасимова Анастасія
Золотарьова Катерина
Баришенська Вероніка
Кузічкін Дмитро
Божков Деніс
3 місце серед учнів 7-х класів Горяінова Дар’я
3 місце серед учнів 9-х класів Яковенко Дар’я
Павлова Вікторія
3 місце серед учнів 10-х класів Кузьменко Ольга
Півень Аня Олегівна
3 місце серед учнів 11-х класів Самойленко Маргарита
Переможці у номінації есе серед учасників з інших областей України
1 місце серед учнів 6-х класів Мількович Дар’я
1 місце серед учнів 7-х класів Китаєв Микита
1 місце серед учнів 7-х класів Гаврилова Вікторія
1 місце серед учнів 8-х класів Непомнящих Єлізавета
АБСОЛЮТНІ ПЕРЕМОЖЦІ (учні 8-го класу) Островерх Лев

Донець Поліна

Давиденко Іван

Шумейко Софія

Павлюченко Мирослава

 

 

1 місце серед учнів 8-х класів

 

Точиліна Ольга
Шматко Роман
Литвинова Марія
Мельниченко Поліна
Писаренко Софія
1 місце серед учнів 8-х класів у номінації «ЕСЕ НА АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ» Маренич Вікторія
1 місце серед учнів 9-х класів Сікачина Анна
Цимбал Максим
1 місце серед учнів 10-х класів

 

Роменська Олександра
Тунік Анастасія
1 місце серед учнів 11-х класів

 

Воржеінова Карина
Москалькова Валерія
Білоусова Катерина
1 місце серед учнів 11-х класів у номінації «ЕСЕ НА АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ» Мінько Тетяна
2 місце серед учнів 8-х класів

 

Бондарчук Катерина
Коваль Владислав
2 місце серед учнів 9-х класів у номінації «ЕСЕ НА АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ» Ліфєнцєв Іван
2 місце серед учнів 9-х класів Махно Вікторія
2 місце серед учнів 10-х класів

 

Задорожна Катерина
Ковалевська Анастасія
Малищак Станіслав
Макар Ліана
2 місце серед учнів 11-х класів у номінації «ЕСЕ НА АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ» Воржеінова Карина
2 місце серед учнів 11-х класів Волочан Карина
3 місце серед учнів 8-х класів Кузьменко Анастасія
Бережний Тимур
3 місце серед учнів 10-х класів Славінська Олександра
Адруг Анастасія
 

3 місце серед учнів 11-х класів

 

Емурлаєва Ельвіна
Біров Діана
Москаленко Єгор
Заблоцька Вікторія
3 місце серед учнів 11-х класів у номінації «ЕСЕ НА АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ» Нагорна Каріна Миколаївна
Подяки у номінації есе
Логачова Мілена

Романцов Марк

Мірошниченко Артем

Ісаєнко Юлія

Макаренко Поліна

Крюченко Кирило

Омельченко Анастасія

Яценко Ігор

Горбенко Марина

Сичова Олександра

Жирний Георгій

Підмогильна Ліна

Ражик Христина

Фартушна Дар’я

Казніста Дар’я

Сорока Анастасія

Біров Діана

Шинкарчук Анастасія

 

ІІІ Екологічний форум для школярів

Цьогорічний екологічний форум для школярів нарешті приніс теплу погоду у м. Харків, на відміну від минулорічного снігопаду на початку березня. Тож 18 квітня ми знову з радістю вітали старих друзів та знайомилися з новими, не байдужими до питань екології школярами та вчителями.

Початок реєстрації супроводжувався цікавими дослідами, які школярі могли побачити у STEMзоні. Настільки цікаво було школярам, що навіть зона з кавою та печивом не була дуже популярною!

В рамках екологічного форуму  ми традиційно підводили підсумки щорічного конкурсу есе, проектів та коміксів на екологічну тематику, який наша кафедра проводила вже вшосте. Другий рік поспіль найкращі екологічні проекти мали змогу бути оцінені науковцями та бізнесменами, свої побажання та зауваження школярі почули в доброзичливій формі.

Нагородження переможців у номінаціях есе та комікси змінювалися з виступами гостей та представленням проектів. Цього року до нас завітали учасники з м. ніжин, м. Світловодськ, м. Суми. Наші аспіранти та студенти мали змогу попрацювати екскурсоводами та познайомити гостей з усіма «знаковими» місцями Харкова.

Багато чого ще можна написати, але…краще наступного року приїздить самі!

Відмітимо, що цього року окрім сертифікатів та дипломів, переможці отримували цінні подарунки. Так, інформаційний портал PROМусор (https://www.facebook.com/ProMusorEXPERTS/) настільки зацікавився форумом , що в усіх номінаціях відібрав роботи, які стосуються сортування сміття та нагородив екологічно дружніми блокнотами, які виготовлені з використаних паперових стаканчиків.

ТМ «Лісова казка» надала солодкі призи усім учасникам екологічного форуму. А Молодіжна рада при Харківському міському голові (https://www.facebook.com/khmgs/) для зміцнення командного духу усім учасникам, які працювали у команді, надали сертифікати до SРark, так само як й сертифікати на безкоштовні спуск на тролеї (SРark) усім учасникам форуму.

Світлини, на жаль, не можливо у повному обсязі розмістити на сайті, тож їх можна скачати за посиланням

https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.811465529230953&type=3