Даремно викладачі ….

ні, не даремно!

Через 6 років після набору в 2009 році колектив нашої кафедри з упевненістю може сказати, що не дарма ми вчили і мучили студентів групи ІТ-19АМ та ІТ-19БМ, а також ІТЗ-49М та ІТЗ-49М. Це наші магістри зразка 2015 за двома спеціальностями – «Обладнання харчових і переробних виробництв» та «Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів».

P1110270Чим же вони відрізняються від інших магістрів, яких ми випускаємо кожен рік? По-перше – рівнем робіт: всі теми дослідницьких робіт чітко прив’язані до конкретних впроваджень у нашому регіоні. Тобто в 2015 році роботи наших магістрів – це не абстрактні міркування на тему як щось поліпшити, а вирішення конкретних проблем конкретних підприємств, за що директори сказали нам не просто «спасибі», а просять ще підкинути «працівників науки» для подальшого співробітництва.

P1110276По-друге – рівнем подання робіт: майже всі магістри використовували мультимедійне слайд-шоу для захисту своїх робіт, відмовившись від друкування паперових плакатів. І природу зберегли, і з кам’яного століття захистів зробили крок назустріч прогресу нарешті.

P1110272В-третіх – рівнем підготовки: блискучі відповіді на питання, які тільки наполовину встигали сформулювати члени комісії. Відповіді звучали раніше, ніж питання були задані до кінця! П’ять, сім, десять запитань – на кожного магістра!

P1110273В-четверте – в цьому році у нас був перший випуск магістрів –заочників. Заочникам завжди складніше вчитися і писати дипломну роботу, адже вони ще й працюють. Причому повний робочий день! Але наші заочники кажуть, що їм було навіть легше – дуже допомогли на роботі, підказали старші товариші і начальники.

P1110266І, нарешті, по-п’яте – наші красуні дівчата магістри, обидві молоді працюючі мами, обидві відмінниці. А ну-ка, спробуйте – працювати, виховувати дітей, вчитися і займатися дослідницькою роботою для магістерського диплому! У них вийшло! Наша Катя Кузнєцова та Віка Гребньова від усієї душі дякують рідним за підтримку і керівникам дипломів за розуміння і небайдужість – одне тільки листування по електронній пошті пізно вночі чого варто!

P1110267«Можна видихнути, побажати удачі і подякувати за виконану роботу всіх студентів – магістрів груп ІТ-19АМ та ІТ-19БМ, – кажуть їх куратори Тетяна Сергіївна і Олексій Валерійович, – вони були складними, дуже творчими та спортивними групами, а для нас ще й першим досвідом керівництва. Ми їх точно не забудемо, сподіваємося, що вони нас теж!»
На фотографіях – наші дівчата–красуні, вже магістри і ще трохи хлопців!

P1110269