Конкурси для учнів

УВАГА! ОГОЛОШУЮТЬСЯ ЕКОЛОГІЧНІ КОНКУРСИ ДЛЯ УЧНІВ!

Кафедра Хімічної техніки і промислової екології НТУ «ХПІ» оголошує VI щорічний  конкурс на екологічну тематику для школярів (7-11 класи)!!!

  1. Конкурс есе на екологічну тематику:

1) Забруднення довкілля очами учнів. 2) Яким буде наше майбутнє (місто, планета, довкілля)?

3) Екологічні проблеми та як ми можемо допомогти (не нашкодити) природі.

Робота повинна відповідати жанру есе. Есе є творчим міні-твором, в якому учасник висловлює своє бачення запропонованої теми. Усі есе повинні бути оригінальними. Окрема номінація для робіт на англійській мові!

Вимоги до оформлення: об’єм роботи – до 5 друкованих аркушів формату А4 (до 7000 знаків ), мова – українська, російська, англійська.

Приклади можна подивитись тут 

  1. Конкурс екологічних проектів

 «Проект, який зробить довкілля чистішим»

Проект повинен стосуватися вирішення локальних екологічних проблем. Проект може бути індивідуальним або колективним, містити фотоматеріали. Бажано додати презентацію проекту. 

  1. КОНКУРС екологічних коміксів

Робота повинна відповідати жанру коміксів, але має бути присвячена екологічним проблемам. Ко́мікс – послідовність малюнків, зазвичай з короткими текстами, які створюють певну зв’язну розповідь. На конкурс приймаються роботи, у трьох відповідних номінаціях:

  1. Намальовані у будь-якій техніці (малюнки, карикатури та ін.)
  2. Герої коміксів виконані зі сміття або природних матеріалів (потім сфотографовані та у редакторах до них можуть бути приєднані слова чи деякі елементи декору)
  3. Комікси виконані на основі фотографій за допомогою редакторів. Фотографії можуть бути взяти з загальнодоступних ресурсів чи зроблені власноруч, але текст «мовної хмарки» та ідея повинні бути оригінальними.

Вимоги до оформлення: робота надається у вигляді тільки цифрового файлу (фотографії конкурсної роботи) у форматі “jpg”, розмір (бажано не менше 3508х2480px, 300px/inch.)

Приклади можна подивитись тут 

Переможці конкурсу екологічних коміксів побачать свої роботи у Харківському метрополітені (як й минулого року)

Для участі заповніть анкету  за посилання https://docs.google.com/forms/d/1-4CR9Lmlg1YjQu-TzNHUq7azEj27gLUAjJch8cn8754/edit?usp=sharing

Термін подачі всіх конкурсних робіт: до 25 грудня 2018 р.

Куди відправляти: на електронну пошту kafedrahtpe@i.ua, у темі листа вказати «конкурс есе, екокоміксів або проектів».

Пиши! Твори! Малюй! Вдосконалюй! Зберігай!

Положення про конкурси можна знайти тут: ПОЛОЖЕННЯ

Екологічні конкурси для учнів

ПІДСУМКИ КОНКУРСІВ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ у 2015 році можна переглянути тут http://web.kpi.kharkov.ua/htpe/pidsumki-konkursu-ese-dlya-shkolyariv/