Сакун Антоніна Олегівна

Сакун Антоніна Олегівна

У 2016 році закінчила з відзнакою Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього середовища». У 2016-2020 рр. навчалась в аспірантурі, в 2021 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктор філософії за спеціальністю 101 – Екологія.

З 2019 р. працює асистентом, а з 2021 р. – старшим викладачем, а з 2023 р. – доценткою кафедри хімічної техніки та промислової екології Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

Провідний лектор з дисциплін: «Загальна екологія», «Нормування антропогенного навантаження на навколишнє середовище», «Системи управління відходами» та «Глобальні зміни клімату». Автор понад 40 наукових робіт та отримала 1 патент на корисну модель.

Володіє англійською мовою на рівні В2.

Основна наукова діяльність пов’язана з утилізацією фармацевтичних відходів.

Google Scholar:

https://scholar.google.ru/citations?hl=ru&user=gm0zaVsAAAAJ&view_op=list_works&sortby=pubdate

ID Scopus:

https://www.scopus.com/authid/detail.uri?origin=AuthorProfile&authorId=57196150206

Отримала сертифікат про проходження курсу “Академічна доброчесність: онлайн-курс для викладачів” на Платформі масових відкритих онлайн-курсів “Прометеус” (серпень 2022).

Брала участь у тренінгу «Ментальні карти для роботи і навчання під час воєнного стану» на Національній платформі педагогічних установ (липень 2022).

Брала участь у тренінгу «Інструменти креативного та творчого педагога. Формування новаторських підходів до освітньої діяльності в умовах війни (серпень, 2022).

Отримала сертифікат про проходження курсу «Освітні інструменти критичного мислення» на Платформі масових відкритих онлайн-курсів “Прометеус” (серпень 2022).

Приймала участь у тренінгу «Інструменти креативного та творчого педагога. Формування новаторських підходів до освітньої діяльності в умовах війни» на платформі НУШ (серпень, 2022).

Експерт Національного агентства з забезпечення якості вищої освіти (від 24.01.2023 р.).

Нагороди:

Почесна грамота «За високий професіоналізм, натхненну співпрацю  у розвитку молодіжної політики міста Харкова та вагомий особистий внесок у роботу Молодіжної ради при Харківському міському голові» від директора Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

Подяка «За вагомий внесок у реалізацію молодіжної політики, плідну громадську діяльність та активну участь у соціально-економічному розвитку міста Харкова» від Харківського міського голови.

sertification