Студентська програма обміну між ВНЗ

У період з 17.02.2017 за 19.06.2017 ми, студенти кафедри хімічної техніки та промислової екології Звягінцева Ю., Попович В., Кімлач Д., взяли участь у семестровій програмі обміну між ВНЗ. Навчання проходило у Поморській академії, місті Слупськ, на півночі Польщі.

Відмінним було те, що ми отримували якісні, спеціалізовані знання і досвід світового рівня далеко від суєти і занепокоєння мегаполісу.

За чотири місяці встигли виконати велику кількість практичних робіт в сучасних лабораторіях, відвідати ботанічний сад, музеї і парки, вивчити польську мову. Так само ми проходили польову практику в околицях міста, досліджували проби води і грунту, отримали практичні навички біоіндикації.

Студентське містечко – це не просто місце проживання, це чудова можливість зануритися в студентське життя та стати частиною самої академії. Ми були учасниками величезного фестивалю, який називався «Ювеналія», тобто дня студента по-польськи.

Під час перебування у Слупську активно брали участь в організації заходів, благодійних концертах, спортивних змаганнях, які проводилися в академії. У вихідні дні часто їздили до Балтійського моря і подорожували по Польщі.

Море і дахи старовинних будівель, ратуша і бруковані вулички, а також європейська атмосфера надовго залишаться в нашій пам’яті.