VII конкурс проектів, есе та коміксів

Конкурс продовжено! До 25 січня 2020 року школярі 7-11 класів можуть взяти участь у 7 конкурсі робіт на екологічну тематику

Більш детально в інформаційному листі 

konkurs

 

Переможці у номінації ПРОЕКТ

Переможці у номінації проект серед учасників м. Харків та Харківської області

1 місце серед учнів 9-х класів Абазін Олександр
1 місце серед учнів 10-х класів Первишева Карина
Герасименко Анастасія
1 місце серед учнів 11-х класів Фартух Ірина
 Сукова Анна
Жужома Юлія
Кеба Катерина
2 місце серед учнів 7-х класів Шелест Данііл
2 місце серед учнів 8-х класів Овсянікова Аліна
Сиплива Каріна
2 місце серед учнів 10-х класів Бережна Єлизавета
Скрипник Анна
Жаданов Євген
2 місце серед учнів 11-х класів Демченко Олександра
3 місце серед учнів 7-х класів Шульга Дмитро

 

3 місце серед учнів 8-х класів Михайлова Світлана
3 місце серед учнів 9-х класів Соложеніцин Богдан

 

3 місце серед учнів 10-х класів Старіков Артем Андрійович
Телега Олексій
Славінер Михайло
3 місце серед учнів 11-х класів Краношапка Дарина
Баранцева Поліна
Манченко Вікторія

Переможці у номінації проект серед учасників з інших областей України

1 місце серед учнів 8-х класів Островерх Лев

Донець Поліна

Давиденко Іван

Шумейко Софія

Павлюченко Мирослава

Романенко Дарина

Ольховик Анастасія

Пархоменко Богдан

Гринь Євген

Ігнатушко Олександра

Пономаренко Тетяна

 

1 місце серед учнів 9-х класів Залужна Марія
Тарасова Ольга

Пойда Вікторія

Бондаренко Владіслава

Напханько Альона

1 місце серед учнів 10-х класів Демидюк Мар’яна
Хоменко Альона
Лазірів Євгенія

Омельченко Микита

1 місце серед учнів 11-х класів Клец Катерина
Сиченко Яна
Краснощокова Катерина
2 місце серед учнів 9-х класів Пуша Ілля
2 місце серед учнів 10-х класів Вовк Вікторія
3 місце серед учнів 8-х класів Самойленко Анастасія
3 місце серед учнів 9-х класів Королех Володимир
3 місце серед учнів 10-х класів Пенчук Євген
Коваль Тетяна
3 місце серед учнів 11-х класів Волошко Ірина

Переможці у номінації проект

(КОЛЕКТИВНІ РОБОТИ)

1 МІСЦЕ Комунальний заклад “Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс”
Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #29 (учні 7-го  класу)
2 МІСЦЕ Учні 9 – 11-го класів

Третяков Роман

Сербин Анна

Третяков Євгеній

Венгер Анастасія

Касьян Анна

3 МІСЦЕ Колектив “Еко-бумеранг”

Спецпризи у номінації проект

«Нестандартный підхід» Казьмірова Олена
«ЕКОЛОГІЯ» Самойленко Анастасія
Демочко Лариса
«Дослідження грунту» Гуторова Милана
«Дослідження води» Переверзєва Софія
Сердюкова Марина
«Популярізація» Петренко Юлія
«Проект англійською мовою» Демянчук Михайло

Подяки у номінації проект

Яковенко Софія

Кіншакова Діана

Єфіменко Богдан

Долгій Дмитро

Рижих Микола

Вовк Вероніка

Гречка Яна

Руденко Павло