Апсайклінг – Незвичайний майстер-клас для особливих дітей. ХПІ розвиває інклюзивну освіту

17 жовтня в Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут” відбувся майстер-клас з апсайклінгу — створення виробів із вторинних матеріалів.
Гостями зустрічі стали вихованці комунального закладу «Харківська спеціальна школа ім. В.Г. Короленка».
Мета івенту — подолання соціальних бар’єрів, просування толерантності та інклюзивного підходу в українському суспільстві, а також популяризація апсайклінгу (вторинне використання старих речей для нового застосування).

Більше інформації про захід на сайті: http://www.kpi.kharkov.ua/ukr/2019/10/18/inclusive-hpi/

Коли теплий та жовтогарячий жовтень надихає на творчість- тоді за справу беремося ми, екологи за фахом та покликом душі.
Цікаві майстер класи (МК) з апсайклінгу для школярів стали нашою візитівкою. Тож сьогодні ми з майбутніми вчительками початкової школи робили блокноти з залишків зошитів, одягу та прикрас разом з школярами,які мають певні вади зору. Приютив нас,як завжди, Арсенал Ідей Україна / Простір ідей: Science&Museums.
Ми створювали цікаві блокноти та спілкувалися з дітлахами про все на світі. Результати роботи на фото)
Традиційна подяка за солодощі та можливість завершити спілкування за чашкою чаю БО “БФ Волонтери: Дорослі-Дітям”

Ніч Науки Політех

З огляду на нашу індивідуальність і популярність, Ніч Науки для Кафедра Хімічної техніки та промислової екології почалася рівно опівдні))) Ну а що, в іншій півкулі якраз опівночі)))
Найчуйніші школярі – це у віці до 10 років. Саме такі “малюки” сьогодні дізналися багато нового про сортування сміття і лампочки. З’ясували, до речі, що лампочки можна використовувати не тільки для освітлення, а бруд це погано, тому що вона забруднює)))
Дві лекції поспіль даються нелегко, зате осипша мама вдома – тихіше води і нижче трави)))

HSCI-2019

Приємно і хвилююче бути частиною міжнародної конференції. Мабуть, на сьогодні, це найкрутіша і вагома конференція, в якій наша кафедра брала участь.
Workshop в Арсеналі ідей і демонстраційна зона сьогодні стали нашим другим домом.
Виміряли вміст нітратів, розповіли про важливість таких вимірювань гостям з Індії, показали наші проекти по апсайклінгу і розповіли всім про STEMCampSchool і особливих учасників табору)
Дякую  Оксане Гетта за творчий підхід і власне за участь)

Переможці у номінації ПРОЕКТ

Переможці у номінації проект серед учасників м. Харків та Харківської області

1 місце серед учнів 9-х класів Абазін Олександр
1 місце серед учнів 10-х класів Первишева Карина
Герасименко Анастасія
1 місце серед учнів 11-х класів Фартух Ірина
 Сукова Анна
Жужома Юлія
Кеба Катерина
2 місце серед учнів 7-х класів Шелест Данііл
2 місце серед учнів 8-х класів Овсянікова Аліна
Сиплива Каріна
2 місце серед учнів 10-х класів Бережна Єлизавета
Скрипник Анна
Жаданов Євген
2 місце серед учнів 11-х класів Демченко Олександра
3 місце серед учнів 7-х класів Шульга Дмитро

 

3 місце серед учнів 8-х класів Михайлова Світлана
3 місце серед учнів 9-х класів Соложеніцин Богдан

 

3 місце серед учнів 10-х класів Старіков Артем Андрійович
Телега Олексій
Славінер Михайло
3 місце серед учнів 11-х класів Краношапка Дарина
Баранцева Поліна
Манченко Вікторія

Переможці у номінації проект серед учасників з інших областей України

1 місце серед учнів 8-х класів Островерх Лев

Донець Поліна

Давиденко Іван

Шумейко Софія

Павлюченко Мирослава

Романенко Дарина

Ольховик Анастасія

Пархоменко Богдан

Гринь Євген

Ігнатушко Олександра

Пономаренко Тетяна

 

1 місце серед учнів 9-х класів Залужна Марія
Тарасова Ольга

Пойда Вікторія

Бондаренко Владіслава

Напханько Альона

1 місце серед учнів 10-х класів Демидюк Мар’яна
Хоменко Альона
Лазірів Євгенія

Омельченко Микита

1 місце серед учнів 11-х класів Клец Катерина
Сиченко Яна
Краснощокова Катерина
2 місце серед учнів 9-х класів Пуша Ілля
2 місце серед учнів 10-х класів Вовк Вікторія
3 місце серед учнів 8-х класів Самойленко Анастасія
3 місце серед учнів 9-х класів Королех Володимир
3 місце серед учнів 10-х класів Пенчук Євген
Коваль Тетяна
3 місце серед учнів 11-х класів Волошко Ірина

Переможці у номінації проект

(КОЛЕКТИВНІ РОБОТИ)

1 МІСЦЕ Комунальний заклад “Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс”
Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #29 (учні 7-го  класу)
2 МІСЦЕ Учні 9 – 11-го класів

Третяков Роман

Сербин Анна

Третяков Євгеній

Венгер Анастасія

Касьян Анна

3 МІСЦЕ Колектив “Еко-бумеранг”

Спецпризи у номінації проект

«Нестандартный підхід» Казьмірова Олена
«ЕКОЛОГІЯ» Самойленко Анастасія
Демочко Лариса
«Дослідження грунту» Гуторова Милана
«Дослідження води» Переверзєва Софія
Сердюкова Марина
«Популярізація» Петренко Юлія
«Проект англійською мовою» Демянчук Михайло

Подяки у номінації проект

Яковенко Софія

Кіншакова Діана

Єфіменко Богдан

Долгій Дмитро

Рижих Микола

Вовк Вероніка

Гречка Яна

Руденко Павло

 

Переможці у номінації КОМІКС та ПЛАКАТ

Переможці у номінації КОМІКС серед учасників м. Харків та Харківської області

1 місце серед учнів 3-х класів

 

Крупченко Кіра
1 місце серед учнів 6-х класів

 

Бобров Данило
2 місце серед учнів 6-х класів Холодовська Єлизавета
Осінов Дмитро
3 місце серед учнів 6-х класів Назаров Роман
Бутко Максим
1 місце серед учнів 7-х класів Столбова Марина
Боярський Нікіта
Коваленко Рута
Наранович Вероніка
Плужник Анна
Перегон Артем
2 місце серед учнів 7-х класів Носов Олександр
Куценко Олександр
Линицька Анастасія
3 місце серед учнів 7-х класів Дударєва Аделіна
Гришко Катерина
Сторожева Софія
1 місце серед учнів 8-х класів Долженко Віолетта
Собенко Лора
2 місце серед учнів 8-х класів Комар Софія
Ялиніч Поліна
3 місце серед учнів 8-х класів Кійкова Марія
1 місце серед учнів 9-х класів Колісник Наталія
Чепіженко Дмитро, Созданий Владислав, Герасименко Никита, Худишкін Максим, Крупінський Євген
2 місце серед учнів 9-х класів Терновська Ярослава
Богуславська Анастасія
Веприцька Валерія Олексіївна
3 місце серед учнів 9-х класів Пастухова Вікторія Дмитрівна
1 місце серед учнів 10-х класів Крятенко Тетяна

Винник Володимир

Білоусова Аріна
2 місце серед учнів 10-х класів Бакай Альона Русланівна
Диковська Дар’я Сергіївна
Білаш Аліса
Головкова Анна

Руденко Анастасія

3 місце серед учнів 10-х класів Комбарова Анастасія Юріївна
Обжа Анастасiя
Срібна Наталія Миколаївна
Щербашина Ольга Дмитрівна
1 місце серед учнів 11-х класів Чуркіна Юлія

Коржавін Олександр

Ткачова Вікторія
2 місце серед учнів 11-х класів Яковлєва Дарина
Анцибор Анна Ігорівна

Переможці у номінації КОМІКС серед учасників з інших областей України

1 місце серед учнів 6-х класів Коріновська Ангеліна
2 місце серед учнів 6-х класів Руденко Владислав
1 місце серед учнів 7-х класів Ващенко Єлизавета
2 місце серед учнів 7-х класів Беляєва Елизавета
3 місце серед учнів 7-х класів Сурков Ярослав
Нагорний Данило
Яблочков Андрій
Юртіна Каріна
Жадан Анастасія
Меркелова Валерія
Шишлакова Каміла
Баранова Катерина
1 місце серед учнів 8-х класів Павлюченко Мирослава
Вінда Тетяна
2 місце серед учнів 8-х класів Молчнов Олексій
3 місце серед учнів 8-х класів Федоренко Світлана
2 місце серед учнів 9-х класів Тельний Ігор
Карлова Поліна
Бобкіна Катерина
3 місце серед учнів 9-х класів Анутдінова Дар’я
Бурлаков Ярослав
Сокуренко Анастасія
Афанасьєва Валерія
Мастицька Євгенія
1 місце серед учнів 10-х класів Кордіс Тетяна
Бойчук Ярослав
1 місце серед учнів 11-х класів Трусов Іван

Пєшков Максим

2 місце серед учнів 11-х класів Бондар Ігор
ГУРТОК Подшивалін Владислав

Переможці у номінації ПЛАКАТ на екологічну тематику

1 місце серед учнів 5-х класів Полосьмак Альона
2 місце серед учнів 5-х класів Долгополова Милослава
2 місце серед учнів 6-х класів Міхова Софія
3 місце серед учнів 6-х класів Бутова Анастасія
Криницька Елизавета
Постникова Єва
Бурдига Наталія
Луценко Таісія
2 місце серед учнів 7-х класів Заікін Олександр

Галаванов Георгій

3 місце серед учнів 7-х класів Галушка Альона
Усік Вікторія
Бондаренко Валерія
1 місце серед учнів 8-х класів Крикунова Валерія
  Кудашкін Давид
  Булавін Роман
2 місце серед учнів 8-х класів Тімченко Катерина
  Мунтян Софія
  Михайлова Світлана

Суряднова Анастасія

3 місце серед учнів 8-х класів Галіщева Аліна
1 місце серед учнів 9-х класів Назаренко Єлизавета
Терновська Ярослава
Щербак Олександра
Селютіна Марія
2 місце серед учнів 9-х класів Рекуха Аліна
Хникіна Альона
1 місце серед учнів 10-х класів Самодурова Вероніка
Дехтыр Ул’яна
Подзірей Карина
Калініна Ольга
Петренко Юлія
2 місце серед учнів 10-х класів Матус Євген
Полевой Марк
Редькіна Софія
1 місце серед учнів 11-х класів Бойко Поліна
Ярова Дар’я

Переможці у номінації КОМІКСИ НА ТЕМУ «СМІТТЯ»

1 місце серед учнів 7-х класів Волколуп Єлизавета
1 місце серед учнів 8-х класів Кузнєцов Дмитро
Іларіонова Олександра
Кислякова Марія
2 місце серед учнів 8-х класів Семенюк Анастасія
1 місце серед учнів 9-х класів Юрченко Анастасія
1 місце серед учнів 10-х класів Лізункова Анастасія
Яненко Ілля
Пелипенко Наталія
Чернов Тимур
1 місце серед учнів 11-х класів Вишницька Софія

Ковтюх Єлезавета

Федоренко Ілона
Медвідь Єгор

Подяки у номінації КОМІКС

Сопко Віталій

Ревякін Ілля

Козіна Єва

Злобіна Вікторія

Савчуков Денис

Кривенко Яна