Переможці у номінації КОМІКС та ПЛАКАТ

Переможці у номінації КОМІКС серед учасників м. Харків та Харківської області

1 місце серед учнів 3-х класів

 

Крупченко Кіра
1 місце серед учнів 6-х класів

 

Бобров Данило
2 місце серед учнів 6-х класів Холодовська Єлизавета
Осінов Дмитро
3 місце серед учнів 6-х класів Назаров Роман
Бутко Максим
1 місце серед учнів 7-х класів Столбова Марина
Боярський Нікіта
Коваленко Рута
Наранович Вероніка
Плужник Анна
Перегон Артем
2 місце серед учнів 7-х класів Носов Олександр
Куценко Олександр
Линицька Анастасія
3 місце серед учнів 7-х класів Дударєва Аделіна
Гришко Катерина
Сторожева Софія
1 місце серед учнів 8-х класів Долженко Віолетта
Собенко Лора
2 місце серед учнів 8-х класів Комар Софія
Ялиніч Поліна
3 місце серед учнів 8-х класів Кійкова Марія
1 місце серед учнів 9-х класів Колісник Наталія
Чепіженко Дмитро, Созданий Владислав, Герасименко Никита, Худишкін Максим, Крупінський Євген
2 місце серед учнів 9-х класів Терновська Ярослава
Богуславська Анастасія
Веприцька Валерія Олексіївна
3 місце серед учнів 9-х класів Пастухова Вікторія Дмитрівна
1 місце серед учнів 10-х класів Крятенко Тетяна

Винник Володимир

Білоусова Аріна
2 місце серед учнів 10-х класів Бакай Альона Русланівна
Диковська Дар’я Сергіївна
Білаш Аліса
Головкова Анна

Руденко Анастасія

3 місце серед учнів 10-х класів Комбарова Анастасія Юріївна
Обжа Анастасiя
Срібна Наталія Миколаївна
Щербашина Ольга Дмитрівна
1 місце серед учнів 11-х класів Чуркіна Юлія

Коржавін Олександр

Ткачова Вікторія
2 місце серед учнів 11-х класів Яковлєва Дарина
Анцибор Анна Ігорівна

Переможці у номінації КОМІКС серед учасників з інших областей України

1 місце серед учнів 6-х класів Коріновська Ангеліна
2 місце серед учнів 6-х класів Руденко Владислав
1 місце серед учнів 7-х класів Ващенко Єлизавета
2 місце серед учнів 7-х класів Беляєва Елизавета
3 місце серед учнів 7-х класів Сурков Ярослав
Нагорний Данило
Яблочков Андрій
Юртіна Каріна
Жадан Анастасія
Меркелова Валерія
Шишлакова Каміла
Баранова Катерина
1 місце серед учнів 8-х класів Павлюченко Мирослава
Вінда Тетяна
2 місце серед учнів 8-х класів Молчнов Олексій
3 місце серед учнів 8-х класів Федоренко Світлана
2 місце серед учнів 9-х класів Тельний Ігор
Карлова Поліна
Бобкіна Катерина
3 місце серед учнів 9-х класів Анутдінова Дар’я
Бурлаков Ярослав
Сокуренко Анастасія
Афанасьєва Валерія
Мастицька Євгенія
1 місце серед учнів 10-х класів Кордіс Тетяна
Бойчук Ярослав
1 місце серед учнів 11-х класів Трусов Іван

Пєшков Максим

2 місце серед учнів 11-х класів Бондар Ігор
ГУРТОК Подшивалін Владислав

Переможці у номінації ПЛАКАТ на екологічну тематику

1 місце серед учнів 5-х класів Полосьмак Альона
2 місце серед учнів 5-х класів Долгополова Милослава
2 місце серед учнів 6-х класів Міхова Софія
3 місце серед учнів 6-х класів Бутова Анастасія
Криницька Елизавета
Постникова Єва
Бурдига Наталія
Луценко Таісія
2 місце серед учнів 7-х класів Заікін Олександр

Галаванов Георгій

3 місце серед учнів 7-х класів Галушка Альона
Усік Вікторія
Бондаренко Валерія
1 місце серед учнів 8-х класів Крикунова Валерія
  Кудашкін Давид
  Булавін Роман
2 місце серед учнів 8-х класів Тімченко Катерина
  Мунтян Софія
  Михайлова Світлана

Суряднова Анастасія

3 місце серед учнів 8-х класів Галіщева Аліна
1 місце серед учнів 9-х класів Назаренко Єлизавета
Терновська Ярослава
Щербак Олександра
Селютіна Марія
2 місце серед учнів 9-х класів Рекуха Аліна
Хникіна Альона
1 місце серед учнів 10-х класів Самодурова Вероніка
Дехтыр Ул’яна
Подзірей Карина
Калініна Ольга
Петренко Юлія
2 місце серед учнів 10-х класів Матус Євген
Полевой Марк
Редькіна Софія
1 місце серед учнів 11-х класів Бойко Поліна
Ярова Дар’я

Переможці у номінації КОМІКСИ НА ТЕМУ «СМІТТЯ»

1 місце серед учнів 7-х класів Волколуп Єлизавета
1 місце серед учнів 8-х класів Кузнєцов Дмитро
Іларіонова Олександра
Кислякова Марія
2 місце серед учнів 8-х класів Семенюк Анастасія
1 місце серед учнів 9-х класів Юрченко Анастасія
1 місце серед учнів 10-х класів Лізункова Анастасія
Яненко Ілля
Пелипенко Наталія
Чернов Тимур
1 місце серед учнів 11-х класів Вишницька Софія

Ковтюх Єлезавета

Федоренко Ілона
Медвідь Єгор

Подяки у номінації КОМІКС

Сопко Віталій

Ревякін Ілля

Козіна Єва

Злобіна Вікторія

Савчуков Денис

Кривенко Яна

 

Переможці у номінації есе

Переможці у номінації есе серед учасників м. Харків та Харківської області

1 місце серед учнів 7-х класів

 

Слепченко Єлена
Парнюк Кирил
Волколуп Єлизавета
1 місце серед учнів 7-х класів у номінації «ЕСЕ НА АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ» Амер Діана
Янковскі Даріус
1 місце серед учнів 9-х класів Нестеренко Марія
Клименко Олександр
Чоломбитько Владислава
Гуріна Поліна
Афанасьєва Софія
1 місце серед учнів 10-х класів Кузьменко Олександра
Аксьонова Олеся
1 місце серед учнів 11-х класів Мосесян Анна
Щеголяєва Аліна
1 місце серед учнів 11-х класів у номінації «ЕСЕ НА АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ» Жадановська Лілія
2 місце серед учнів 7-х класів Сухотерін Михайло
Самойлов Богдан
2 місце серед учнів 7-х класів у номінації «ЕСЕ НА АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ» Злотнік Євген
Куц Ніка
2 місце серед учнів 10-х класів Чечель Надія
 

3 місце серед учнів 7-х класів у номінації «ЕСЕ НА АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ»

 

Волікова Маргарита
Козлова Дар’я
Герасимова Анастасія
Золотарьова Катерина
Баришенська Вероніка
Кузічкін Дмитро
Божков Деніс
3 місце серед учнів 7-х класів Горяінова Дар’я
3 місце серед учнів 9-х класів Яковенко Дар’я
Павлова Вікторія
3 місце серед учнів 10-х класів Кузьменко Ольга
Півень Аня Олегівна
3 місце серед учнів 11-х класів Самойленко Маргарита
Переможці у номінації есе серед учасників з інших областей України
1 місце серед учнів 6-х класів Мількович Дар’я
1 місце серед учнів 7-х класів Китаєв Микита
1 місце серед учнів 7-х класів Гаврилова Вікторія
1 місце серед учнів 8-х класів Непомнящих Єлізавета
АБСОЛЮТНІ ПЕРЕМОЖЦІ (учні 8-го класу) Островерх Лев

Донець Поліна

Давиденко Іван

Шумейко Софія

Павлюченко Мирослава

 

 

1 місце серед учнів 8-х класів

 

Точиліна Ольга
Шматко Роман
Литвинова Марія
Мельниченко Поліна
Писаренко Софія
1 місце серед учнів 8-х класів у номінації «ЕСЕ НА АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ» Маренич Вікторія
1 місце серед учнів 9-х класів Сікачина Анна
Цимбал Максим
1 місце серед учнів 10-х класів

 

Роменська Олександра
Тунік Анастасія
1 місце серед учнів 11-х класів

 

Воржеінова Карина
Москалькова Валерія
Білоусова Катерина
1 місце серед учнів 11-х класів у номінації «ЕСЕ НА АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ» Мінько Тетяна
2 місце серед учнів 8-х класів

 

Бондарчук Катерина
Коваль Владислав
2 місце серед учнів 9-х класів у номінації «ЕСЕ НА АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ» Ліфєнцєв Іван
2 місце серед учнів 9-х класів Махно Вікторія
2 місце серед учнів 10-х класів

 

Задорожна Катерина
Ковалевська Анастасія
Малищак Станіслав
Макар Ліана
2 місце серед учнів 11-х класів у номінації «ЕСЕ НА АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ» Воржеінова Карина
2 місце серед учнів 11-х класів Волочан Карина
3 місце серед учнів 8-х класів Кузьменко Анастасія
Бережний Тимур
3 місце серед учнів 10-х класів Славінська Олександра
Адруг Анастасія
 

3 місце серед учнів 11-х класів

 

Емурлаєва Ельвіна
Біров Діана
Москаленко Єгор
Заблоцька Вікторія
3 місце серед учнів 11-х класів у номінації «ЕСЕ НА АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ» Нагорна Каріна Миколаївна
Подяки у номінації есе
Логачова Мілена

Романцов Марк

Мірошниченко Артем

Ісаєнко Юлія

Макаренко Поліна

Крюченко Кирило

Омельченко Анастасія

Яценко Ігор

Горбенко Марина

Сичова Олександра

Жирний Георгій

Підмогильна Ліна

Ражик Христина

Фартушна Дар’я

Казніста Дар’я

Сорока Анастасія

Біров Діана

Шинкарчук Анастасія

 

ІІІ Екологічний форум для школярів

Цьогорічний екологічний форум для школярів нарешті приніс теплу погоду у м. Харків, на відміну від минулорічного снігопаду на початку березня. Тож 18 квітня ми знову з радістю вітали старих друзів та знайомилися з новими, не байдужими до питань екології школярами та вчителями.

Початок реєстрації супроводжувався цікавими дослідами, які школярі могли побачити у STEMзоні. Настільки цікаво було школярам, що навіть зона з кавою та печивом не була дуже популярною!

В рамках екологічного форуму  ми традиційно підводили підсумки щорічного конкурсу есе, проектів та коміксів на екологічну тематику, який наша кафедра проводила вже вшосте. Другий рік поспіль найкращі екологічні проекти мали змогу бути оцінені науковцями та бізнесменами, свої побажання та зауваження школярі почули в доброзичливій формі.

Нагородження переможців у номінаціях есе та комікси змінювалися з виступами гостей та представленням проектів. Цього року до нас завітали учасники з м. ніжин, м. Світловодськ, м. Суми. Наші аспіранти та студенти мали змогу попрацювати екскурсоводами та познайомити гостей з усіма «знаковими» місцями Харкова.

Багато чого ще можна написати, але…краще наступного року приїздить самі!

Відмітимо, що цього року окрім сертифікатів та дипломів, переможці отримували цінні подарунки. Так, інформаційний портал PROМусор (https://www.facebook.com/ProMusorEXPERTS/) настільки зацікавився форумом , що в усіх номінаціях відібрав роботи, які стосуються сортування сміття та нагородив екологічно дружніми блокнотами, які виготовлені з використаних паперових стаканчиків.

ТМ «Лісова казка» надала солодкі призи усім учасникам екологічного форуму. А Молодіжна рада при Харківському міському голові (https://www.facebook.com/khmgs/) для зміцнення командного духу усім учасникам, які працювали у команді, надали сертифікати до SРark, так само як й сертифікати на безкоштовні спуск на тролеї (SРark) усім учасникам форуму.

Світлини, на жаль, не можливо у повному обсязі розмістити на сайті, тож їх можна скачати за посиланням

https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.811465529230953&type=3

Екологічний форум для школярів

Чекаємо на всіх учасників конкурсу есе, проектів та коміксів на екологічну тематику для школярів, а також вчителів, 18 квітня о 14-00 в ректорському корпусі НТУ ХПІ. Реєстрація та STEMзона з 13-00, початок о 14-00

ПІДСУМКИ КОНКУРСУ ПРОЕКТІВ, ЕСЕ І КОМІКСІВ НА ЕКОЛОГІЧНУ ТЕМАТИКУ

   Цього року відбувся вже четвертий конкурс проектів, есе і коміксів на екологічну тематику для школярів. Перше, що хочеться відзначити – щороку росте число робіт в кожній номінації – в 2017/2018 уч. році всього надійшло на конкурс більше 300 робіт, розширюється географія учасників – приєдналися Чернівці, Кривий ріг, крім традиційних вже Сум, Дніпра і Полтави.

   Декілька слів про роботи з кожної категорії конкурсу. Серед проектів, покликаних вирішити екологічні проблеми на локальному і регіональному рівнях, ось вже який рік більш третини складають проекти, присвячені сортуванню твердих побутових відходів і ліквідації знайдених звалищ. Також багато робіт присвячено вивченню ступеня забруднення поверхневих водоймищ різними методами. Третю велику групу робіт складають проекти, де за допомогою простих методів визначають ступінь неблагополуччя екологічної ситуації в мікрорайоні, біля школи або в селі – так звані роботи з використанням методів біоіндикації. Все частіше, в порівнянні з першими конкурсами 2015–2017 років, зустрічаються комплексні проекти, де оцінюється екологічна ситуація на певній території в різних аспектах і пропонуються системні рішення знайдених проблем. Цікавим був проект, виконаний учнями третього класу – вони не просто турбувалися енергозбереженням, а провели роз’яснювальну компанію в своєму населеному пункті і понизили на 30% кількість не енергозберігаючих лампочок в будинках своїх односельців. Відзначимо, що до проектів, оцінюваних жюрі, не відносяться реферативні роботи із загальних питань екології, представлені в достатній кількості і роки в рік.

   Найпопулярнішою категорією стала категорія «есе на екологічну тематику». І хоча із понад 120 робіт 80 не пройшли просту перевірку на плагіат (тобто виявилися просто скомпільованими з відкритих джерел з низьким рівнем оригінальності), але 40 робіт, що залишилися, дійсно гідні уваги. Були і роботи у віршах, і побудовані за принципом діалогу, і казки. Цього року для робіт на англійській мові також була виділена окрема номінація.

  Наша кафедра Хімічної техніки і промислової екології єдині, хто проводить конкурс екологічних коміксів для школярів ось вже другий рік підряд. На цей раз нас потрясло різноманіття техніки, в якій були виконані роботи, а також приємно здивував до конкурсу інтерес зовсім юних школярів – учнів початкової школи і п’ятикласників.

    Відзначимо, що претенденти на перемогу в категорії «проекти» представляли свої роботи перед аудиторією ровесників, вчителів і наукових співробітників НТУ «ХПІ» під час Другого Всеукраїнського  Екологічного форуму для школярів, який пройшов в два етапи 01 і 15 березня. Всі проекти викликали жарку дискусію, і якщо б не регламент, то додому ми б не пішли!

        У кожній категорії конкурсу переможці і призери визначалися в своїх вікових категоріях – відповідно серед учасників молодшої школи, серед учнів 5,6,7,8,9,10,11 класів, окремо для шкіл з  області і міст – обласних центрів.

Результати 4го конкурсу коміксів на екологічну тематику серед школярів
1 місця у своїх вікових категоріях

Федотова Дар’я Володимирівна 10

Зеленіна Анастасія Дмитрівна 11

1 місце Вільчанський заклад загальної середньої освіти Вовчанської районної ради Харківської області
Рошка Вероніка Даніїлівна11-А клас 1 місце Харківська  спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №15
Варава Єлизавета Сергіївна 10-А клас 1 місце Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів № 35
Анцибор Анна Ігорівна 10 1 місце Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області
8-А клас-коллективна 1 місце Комунальний заклад «Харківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат I-III ступенів №12»
Забелло Аліна Олександрівна 8 клас 1 місце

Великокостромська загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів

Богуславська Анастасія Іванівна 8-б 1 місце Бабаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Союзу Потапенка П.О.

Килипко Софія Григорівна

Онопко Поліна Сергіївна

Большак Дар’я Костянтинівна 7-А

1 місце Харківська гімназія № 46 ім. М.В. Ломоносова
Суходуб Дарина Вікторівна 7 клас 1 місце Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів імені М.І.Жужоми

Егоргенко Егор Олександрович 6-В

Сіренко Софія Олександрівна 6-Б

1 місце

Харківська Гімназія №82

 

Харківська Спеціалізована школа №114

Качанова Ірина Романівна  6-В клас 1 місце Зміївський ліцей №1 ім. З.К. Слюсаренка
Нестеренко Микита Артемович 5-В 1 місце Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №56
Холодовська Єлизавета Сергіївна 5 клас 1 місце Сковородинівський НВК імені Г.С.Сковороди

Постникова Єва Русланівна

Суряднова Анастасія Вячеславівна

Міхова Софія Дмитрівна

1 місце

«Харківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів №9»

 

Заверуха Ірина

Остапенко Ірина

1 місце Державний вищий навчальний заклад «Харківський коледж текстилю та дизайну»
2 місця у своїх вікових категоріях
Кулішова Ксенія Віталіївна 11-А 2  місце Харківська гімназія № 178 «Освіта»
Попп Поліна Володимирівна 11 клас 2  місце Шебелинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Пилипенко Варвара

10-А класу

2  місце Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №100 ім. А.С. Макаренка
Хникіна Альона Романівна 8 В 2  місце Харківська спеціалізована школа з поглибленим вивченням окремих предметів  № 133« Ліцей мистецтв»

Бойко Поліна Анатоліївна

Терещенко Оксана Андріївна 10

2  місце Вовчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Вовчанської районної ради Харківської області
Гріманова Катерина Сергіївна 9- А 2  місце Харківська загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів № 76
Криворучко Ярослав 8кл 2  місце В’язівська філія Грунської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу А.М.

Рекуха Аліна Максимівна

8-А клас

2  місце Комунальний заклад « Люботинська школа-інтернат I-III ступенів «Дивосвіт»
Андреєва Марія Леонідівна 7-А 2  місце Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 18
Позднякова Євгенія Костянтинівна 6-Б клас 2  місце Зміївський ліцей №1 ім. З.К. Слюсаренка

Мельник Софія Сергіївна

Бутова Анастасія Евгеніївна

2  місце

«Харківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів №9»

 

Ефремова Ангеліна Олексіівна 6-Б 2  місце Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №56
Чернишенко Маргарита Шабаніна Вікторія 2  місце Державний вищий навчальний заклад «Харківський коледж текстилю та дизайну»
Рула Еліна Сергіївна 8-В 2  місце Харківська гімназія № 46 ім. М.В. Ломоносова
3 місця у своїх вікових категоріях
Олексієв Євгеній Сергійович 11 3 місце Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27
Шерстюк Олександра Романівна 10-А 3 місце Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №56
Дудка Марія Сергіівна 11-А 3 місце Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №56
Кругліченко Катерина Сергіївна 9 – А 3 місце Комунальний заклад « Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №11 з поглибленим вивченням окремих предметів

Гуріна Поліна,

Денисенко Аліна

Кривошликова Віталія Вітченко Поліна

Госсен Єлизавета 8-А

3 місце Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 18
Рябкіна Наталія Олегівна 8-А клас 3 місце КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів “Світоч”
Попов Богдан Денисович 8 клас 3 місце Зміївський ліцей №1 ім. З.К. Слюсаренка
Комар Софія Русланівна 7-А 3 місце Комунальний заклад “Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 93
Ситник Софія Юріївна     6-А 3 місце Комунальний заклад «Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 175
Сіренко Ігор Олександрович 3-В 3 місце Харківська Спеціалізована школа №114

Рихтік Альона Борисівна

 

3 місце Державний вищий навчальний заклад «Харківський коледж текстилю та дизайну»
Результати 4го конкурсу есе на екологічну тематику серед школярів
1 місця у своїх вікових категоріях
Д’яченко Єлізавета 11 1 місце КЗ «Мереф’янська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 6» Мереф’янської міської ради Харківської області
Моїсеєнко Маргарита 9-Б 1 місце №162, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів
Приходько Марія Андріївна 7-Б 1 місце КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів “Світоч” ВРР ЗО
Пархоменко Юлія Юріївна10 клас 1 місце Лиманська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області
Мамаєва Каріна Гусейнівна 10-А 1 місце Комунальний заклад «Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 175 «Кулиничівська» Харківської міської ради Харківської області»
Шепелева Уляна Андріївна 9 клас 1 місце Шебелинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Лавриненко Валерія 11-А 1 місце Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням біології
Овсянікова Аліна Віталіївна 7 клас 1 місце Комунальний заклад «Харківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 92

Селіна Надія

Прохоренкова

1 місце  Харківська гімназія №83
Деніщенко О.К. 1 місце Харківський коледж текстилю та дизайну
Номінація «есе на англійській мові»
Величко Єва Олексіївна 8-Б клас 1 місце Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 164 Харківської міської ради Харківської області
Смирнова Олександра 7 клас 1 місце Чугуївського районного Будинку дитячої творчості, гурток «Юні охоронці природи»
2 місця у своїх вікових категоріях
Лотоцькка Валерія Сергіївна 9 клас 2 місце Великокостромська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
Іодковська Дар’я 9-А клас 2 місце Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №100 ім. А.С. Макаренка
Рижой Олександра Павлівна 9 клас 2 місце

Богданівська ЗШ 1-3 ступені

 

Ковтуненко Наталія Дмитрівна 2 місце Комунальний заклад “Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 93 Харківської міської ради Харківської області імені В.В. Бондаренка”
Мінєнков Антон Андрійович 5 клас 2 місце Комунальний заклад «Харківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 92
Учениця 7-А класу Герега Юлія 2 місце

Покотилівського ліцею “Промінь”

Харківської районної ради

 

Кузьменко Анастасія Сергіївна 11-А клас 2 місце Малинівської ЗОШ I-III ступенів
Тализіна Анастасія Сергіївна 9 клас 2 місце Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Золочівської районної державної адміністрації Харківської області
Флягіна Анастасія Олегівна 8-Б 2 місце Харківська гімназія № 23
3 місця у своїх вікових категоріях

Ляшук Єлізавета

Учениця 7-Б клас

3 місце Розсошенська гімназія Полтавської районної ради Полтавської області
Попп Поліна Володимирівна 11 клас 3 місце Шебелинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Вєтрова Анастасія Володимирівна 9-Б клас

 

3 місце Комунальний заклад «Харківська  спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №15 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області»
Новікова Дар’я 7 клас 3 місце Чугуївського районного Будинку дитячої творчості, гурток «Юні охоронці природи»
Колісник Наталія учениця 8 класу 3 місце Комунальний заклад Харківський санаторний НВК № 13, м. Харків.
Карина Первишева, учениця 9 класу 3 місце Комунальний заклад Харківський санаторний НВК № 13, м. Харків.
Пакіна Анна Сергіївна 11-А 3 місце Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №139 Харківської міської ради Харківської області
Тавдішвілі Діана Зурабівна 7-А 3 місце Заклад загальної середньої освіти № 125 м. Харкова
Спеціальний приз від організаторів за нестандартний підхід
Манжос Поліна Вікторівна 8 – А Спец приз Хорольська гімназія Хорольської районної ради Полтавської області
Білецька Ганна 11-А Спец приз Харківська гімназія № 86
Ільченко Олексій Сергійович 11 клас Спец приз Харківська гімназія № 86
Коваленко Дмитро Ігорович 9 клас Спец приз Загальноосвітня школа №10
Гасанова Гульчін Бакір кизи 9 клас Спец приз Загальноосвітня школа №10

 

Результати 4го конкурсу проектів на екологічну тематику серед школярів
1 місця у своїх вікових категоріях
Учні 3 класу 1 місце Хорошівська загальноосвітня школа I-III ст. з музично-хореографічним профілем
Капарчук Поліна Олександрівна 7-Б 1 місце Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26
Апанасенко Аліса Альбертівна, Лущан Олег Сергійович, Шитєєва Яна Сергіївна, 8-Б 1 місце Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 157
Сергієнко Богдан Юрійович 9-А 1 місце Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Глухівської міської ради Сумської області
Церенюк Єлізавета Олександрівна 9-А 1 місце «Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 175 «Кулиничівська»
Комарець Катерина Антонівна, учениця 10-Б класу 1 місце КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів “Світоч” ВРР ЗО

Гнездюкова Дар’я  Володимирівна 10-А клас

Почелов Владислав Олександрович учень 10-А клас

1 місце

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №38

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №11

Сафіна Тетяна Володимирівна 1 місце Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Августевич Дарина В’ячеславівна

 

1 місце Харківський приватний навчально – виховний комплекс «Благовіст»
Ланевич Василь Євгенович 1 місце Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 18
Члени шкільного євроклубу Сурков Костянтин(учень 10 класу), Половченко Марія (учениця 10 класу), Дехтяр Катерина (учениця 10 класу), Пойда Вікторія (учениця 8 класу) 1 місце КЗ СЗШ №12 м.Кам’янське
2 місця у своїх вікових категоріях
Ворона Микита Миколайович 4-А 2  місце Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №127 імені Г.К. Жукова

Ляшук Єлізавета

Учениця 7-Б класу

2  місце Розсошенська гімназія Полтавської районної ради Полтавської області
Бацура А.,  Вербицька С. 2  місце КУ Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 ім. М.С.Нестеровського
Шкалікова Надія Віталіївна 9 2  місце Комунальний заклад «Утківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Мереф’янської міської ради Харківської області
Пансевич Валерія Євгеніївна 2  місце Харківський ліцей 107

Мулявка Віта Юріївна

 

2  місце Максимівський навчально-виховний комплекс Недогарківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області
Вітковський Микола Олександрович 10-А 2  місце Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №60 Харківської міської ради Харківської області
Третяк Анастасія Олександрівна 10 клас, вихованка гуртка «Юні квітникарі» 2  місце Новомиргородський районний центр дитячої та юнацької творчості
Дашко Владислава Юрівна 11 клас 2  місце

Великокостромська загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів

Голуб Діана 11 2  місце

Зачепилівської ЗОШ Зачепилівської районної ради Харківської області.

 

Тіняєв Микола Євгенійович

учень 11 класу

 

2  місце Первомайської ЗОШ I-III ступенів №7
Колісник Катерина Геннадіївна 11-А клас 2  місце Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 114
Екологічний загін  «Шанс»: Борисенко  Станіслав, Лисенка Костянтин, Колотій Михайло, Веремчук Анастасія, Бабир Дар’я, Троцко Владислава (11-Б) 2  місце

Розсошенська гімназія

Полтавської районної ради

Полтавської області

3 місця у своїх вікових категоріях
Тільна Катерина Дмитрівна 3 місце Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №127 імені Г.К. Жукова
Кучков Роман Юрійович 3 місце «Харківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №79 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу В.Д.Поколодного»
Чайка Анна Сергіївна 3 місце Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1
Жилка Аліна Олександрівна, Попова Валентина Олександрівна, вихованки гуртка «Загальна біологія», учениці  8 класу 3 місце

Шатівського навчально-виховного комплексу Лозівської районної ради

 

Коротецька Єлізавета Сергіївна 3 місце «Утківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»Мереф’янської міської ради Харківської області
Куц Катерина Олександрівна 3 місце Комунальний заклад «Мереф’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7» Мереф’яяянської міської ради Харківської області
Федишина Уляна Сергіївна 3 місце Харківської гімназії №163
Зорянська Інна Миколаївна 3 місце «Опорна школа «Оскільський ліцей Оскільської сільської ради Ізюмського району Харківської області»»

Якимчук Яна Миколаївна

 

3 місце Нижньостановецький ЗНЗ І-ІІІ ступенів

Манченко Вікторія Віталіївна 10 клас

 

3 місце Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Зачепилівської районної ради Зачепилівського району Харківської області

Фисун Тетяна

 

3 місце Первомайської ЗОШ І-ІІІ ст. №2
Кононенко Владислава Зміївський ліцей Олександрівна10-А клас 3 місце Зміївський ліцей №1 ім. З.К. Слюсаренка
Сироватко Вікторія Андріївна 3 місце Комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний  навчальний заклад» №26»
АБРАМОВА ЄЛІЗАВЕТА       учениця 11 класу 3 місце Покотилівського ліцею “Промінь”
Мартиненко Максим Сергійович 11 клас 3 місце Первомайської ЗОШ I-III ступенів №7

Магда Марія Олександрівна,

учениця 11 класу

3 місце Барвінківської загальноосвітньої школи I – III ст. № 2 Барвінківської районної ради Харківської області
Куварзін Олексій Ігорович  (9-Б), Куварзін  Сергій Ігорович (4-Б), Божков Денис Вячеславович, Золотарьова Катерина Олексіївна, Амер Діана Наіф, Звягін Єгор Андрійович, Народницька Марина Євгенівна, Волікова Маргарита Віталіївна, Крисанов Кирил Ігорович (6-В), Абраамян Наре Альбертівна, Баришенська Вероніка Русланівна, Злотник Євген Олегович, Нектова Маргарита Романівна, Мережко-Лебединська Ангеліна Антонівна 3 місце Харківська спеціалізована школа I-III ступенів № 132 Харківської міської ради Харківської області
Екологічне об’єднання «Цвіт Землі» 3 місце Новокочубеївська ЗОШ Новокочубеївська загальноосвітня школа І-ІП ступенів Чутівської районної ради Полтавської області