Участь експертів та професіоналів в сфері екології

Не дивлячись на воєнний стан, на втрати та перемоги, є люди, які все одно думають стратегічно. Вони вже думають про те, як ми будемо жити далі. Звісно, що відбудова країни не можлива без активної участі експертів та професіоналів в сфері екології.
Такі люди об’єдналися у ГС “Професійна асоціація екологів України”. В своїй структурі спілка спирається на роботу комітетів за ключовими напрямками, які є найбільш значущими на кожний наступний рік. Так на 2023 головою Комітету екоменеджменту і сталого розвитку стала випускниця нашої кафедри Якіменко Анна, кандидат біологічних наук, експерт з охорони довкілля НЕК “Укренерго”, доцент кафедри екології Національного авіаційного університету.
Вітаємо Анну з ще одним досягненням у кар’єрі та пишаємося. Щорічно Анна проводить наукові семінари для наших студентів, тож чекаємо на нові цікаві розповіді саме про діяльність ГС ПАЕУ.
Доречі, кожен еколог та навіть студент- еколог може стати учасником спілки. Ознайомитися з діяльністю спілки та заповнити форму можна за посиланням нижче.

https://ecolog-ua.com/news/u-veresni-gs-profesiyna-asociaciya-ekologiv-ukrayiny-onovyla-komitety-ta-zaproshuye-menedzheriv?fbclid=IwAR0-lNejd8m34hxVdG_GuJCGaDAGcikAbFiiGOB2m_1Lqlnce4LvpOPLDqA