VII конкурс проектів, есе та коміксів

Конкурс продовжено! До 25 січня 2020 року школярі 7-11 класів можуть взяти участь у 7 конкурсі робіт на екологічну тематику

Більш детально в інформаційному листі 

konkurs

 

Лекція про сміття

Останній робочий день року треба проводити з користю!
Сьогодні відбулося засідання методичної ради вчителів, що викладають “Основи здоров’я” у школах Шевченківського району міста Харків.
109 школа гостинно прийняла доцента Кафедра Хімічної техніки та промислової екології Татьяна Тихомирова з лекцією про сміття.
Говорили довго, шукали шляхи вирішення питання активізації сортування сміття через заохочення дітей, перейшли на якість води та повітря. Було цікаво та весело!
Маленький презент від ХПІ буде увесь рік нагадувати про нас!

Продовжуємо екологічні інтерактивні заходи

У вівторок, 17 грудня наша Оксана Гетта (яка має позивний Оксана – мандрівниця) разом з іншими мандрівниками дісталися м. Кременна, де провели інтерактивний захід в рамках проекту з популяризації науки від НТУ “ХПІ”
Як завжди, тема сміття та нітратів близька школярам.

 

Екоялинка

Дивіться,яка чудова екоялинка прикрашає цьогоріч Арсенал Ідей Україна / Простір ідей: Science&Museums. Ялинкові прикраси виготовлені з непотребу, мотлоху та залишків власноруч особливими дітлахами під час наших майстер- класів з апсайклінгу!
Тільки задуматись, скільки ресурсів ми зберегли – адже нічого не купували з пластику!
Дякую за чудову можливість усім причетним!

Новорічний майстер-клас від ХПІ для особливих дітей

11 грудня в НТУ «ХПІ» пройшов святковий майстер-клас зі створення новорічних ялинкових прикрас із вторинних матеріалів, присвячений Дню святого Миколая. Гостями заходу стали діти з особливими потребами — учні 5-го класу комунального закладу «Харківська спеціальна школа ім. В. Г. Короленка». Їх навчали рукоділлю студенти та викладачі ХПІ. Своїми виробами діти прикрасили новорічну ялинку, а наприкінці майстер-класу отримали солодкі подарунки.

Continue reading