Переможці у номінації ПРОЕКТ

Переможці у номінації проект серед учасників м. Харків та Харківської області

1 місце серед учнів 9-х класів Абазін Олександр
1 місце серед учнів 10-х класів Первишева Карина
Герасименко Анастасія
1 місце серед учнів 11-х класів Фартух Ірина
 Сукова Анна
Жужома Юлія
Кеба Катерина
2 місце серед учнів 7-х класів Шелест Данііл
2 місце серед учнів 8-х класів Овсянікова Аліна
Сиплива Каріна
2 місце серед учнів 10-х класів Бережна Єлизавета
Скрипник Анна
Жаданов Євген
2 місце серед учнів 11-х класів Демченко Олександра
3 місце серед учнів 7-х класів Шульга Дмитро

 

3 місце серед учнів 8-х класів Михайлова Світлана
3 місце серед учнів 9-х класів Соложеніцин Богдан

 

3 місце серед учнів 10-х класів Старіков Артем Андрійович
Телега Олексій
Славінер Михайло
3 місце серед учнів 11-х класів Краношапка Дарина
Баранцева Поліна
Манченко Вікторія

Переможці у номінації проект серед учасників з інших областей України

1 місце серед учнів 8-х класів Островерх Лев

Донець Поліна

Давиденко Іван

Шумейко Софія

Павлюченко Мирослава

Романенко Дарина

Ольховик Анастасія

Пархоменко Богдан

Гринь Євген

Ігнатушко Олександра

Пономаренко Тетяна

 

1 місце серед учнів 9-х класів Залужна Марія
Тарасова Ольга

Пойда Вікторія

Бондаренко Владіслава

Напханько Альона

1 місце серед учнів 10-х класів Демидюк Мар’яна
Хоменко Альона
Лазірів Євгенія

Омельченко Микита

1 місце серед учнів 11-х класів Клец Катерина
Сиченко Яна
Краснощокова Катерина
2 місце серед учнів 9-х класів Пуша Ілля
2 місце серед учнів 10-х класів Вовк Вікторія
3 місце серед учнів 8-х класів Самойленко Анастасія
3 місце серед учнів 9-х класів Королех Володимир
3 місце серед учнів 10-х класів Пенчук Євген
Коваль Тетяна
3 місце серед учнів 11-х класів Волошко Ірина

Переможці у номінації проект

(КОЛЕКТИВНІ РОБОТИ)

1 МІСЦЕ Комунальний заклад “Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс”
Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #29 (учні 7-го  класу)
2 МІСЦЕ Учні 9 – 11-го класів

Третяков Роман

Сербин Анна

Третяков Євгеній

Венгер Анастасія

Касьян Анна

3 МІСЦЕ Колектив “Еко-бумеранг”

Спецпризи у номінації проект

«Нестандартный підхід» Казьмірова Олена
«ЕКОЛОГІЯ» Самойленко Анастасія
Демочко Лариса
«Дослідження грунту» Гуторова Милана
«Дослідження води» Переверзєва Софія
Сердюкова Марина
«Популярізація» Петренко Юлія
«Проект англійською мовою» Демянчук Михайло

Подяки у номінації проект

Яковенко Софія

Кіншакова Діана

Єфіменко Богдан

Долгій Дмитро

Рижих Микола

Вовк Вероніка

Гречка Яна

Руденко Павло

 

Переможці у номінації КОМІКС та ПЛАКАТ

Переможці у номінації КОМІКС серед учасників м. Харків та Харківської області

1 місце серед учнів 3-х класів

 

Крупченко Кіра
1 місце серед учнів 6-х класів

 

Бобров Данило
2 місце серед учнів 6-х класів Холодовська Єлизавета
Осінов Дмитро
3 місце серед учнів 6-х класів Назаров Роман
Бутко Максим
1 місце серед учнів 7-х класів Столбова Марина
Боярський Нікіта
Коваленко Рута
Наранович Вероніка
Плужник Анна
Перегон Артем
2 місце серед учнів 7-х класів Носов Олександр
Куценко Олександр
Линицька Анастасія
3 місце серед учнів 7-х класів Дударєва Аделіна
Гришко Катерина
Сторожева Софія
1 місце серед учнів 8-х класів Долженко Віолетта
Собенко Лора
2 місце серед учнів 8-х класів Комар Софія
Ялиніч Поліна
3 місце серед учнів 8-х класів Кійкова Марія
1 місце серед учнів 9-х класів Колісник Наталія
Чепіженко Дмитро, Созданий Владислав, Герасименко Никита, Худишкін Максим, Крупінський Євген
2 місце серед учнів 9-х класів Терновська Ярослава
Богуславська Анастасія
Веприцька Валерія Олексіївна
3 місце серед учнів 9-х класів Пастухова Вікторія Дмитрівна
1 місце серед учнів 10-х класів Крятенко Тетяна

Винник Володимир

Білоусова Аріна
2 місце серед учнів 10-х класів Бакай Альона Русланівна
Диковська Дар’я Сергіївна
Білаш Аліса
Головкова Анна

Руденко Анастасія

3 місце серед учнів 10-х класів Комбарова Анастасія Юріївна
Обжа Анастасiя
Срібна Наталія Миколаївна
Щербашина Ольга Дмитрівна
1 місце серед учнів 11-х класів Чуркіна Юлія

Коржавін Олександр

Ткачова Вікторія
2 місце серед учнів 11-х класів Яковлєва Дарина
Анцибор Анна Ігорівна

Переможці у номінації КОМІКС серед учасників з інших областей України

1 місце серед учнів 6-х класів Коріновська Ангеліна
2 місце серед учнів 6-х класів Руденко Владислав
1 місце серед учнів 7-х класів Ващенко Єлизавета
2 місце серед учнів 7-х класів Беляєва Елизавета
3 місце серед учнів 7-х класів Сурков Ярослав
Нагорний Данило
Яблочков Андрій
Юртіна Каріна
Жадан Анастасія
Меркелова Валерія
Шишлакова Каміла
Баранова Катерина
1 місце серед учнів 8-х класів Павлюченко Мирослава
Вінда Тетяна
2 місце серед учнів 8-х класів Молчнов Олексій
3 місце серед учнів 8-х класів Федоренко Світлана
2 місце серед учнів 9-х класів Тельний Ігор
Карлова Поліна
Бобкіна Катерина
3 місце серед учнів 9-х класів Анутдінова Дар’я
Бурлаков Ярослав
Сокуренко Анастасія
Афанасьєва Валерія
Мастицька Євгенія
1 місце серед учнів 10-х класів Кордіс Тетяна
Бойчук Ярослав
1 місце серед учнів 11-х класів Трусов Іван

Пєшков Максим

2 місце серед учнів 11-х класів Бондар Ігор
ГУРТОК Подшивалін Владислав

Переможці у номінації ПЛАКАТ на екологічну тематику

1 місце серед учнів 5-х класів Полосьмак Альона
2 місце серед учнів 5-х класів Долгополова Милослава
2 місце серед учнів 6-х класів Міхова Софія
3 місце серед учнів 6-х класів Бутова Анастасія
Криницька Елизавета
Постникова Єва
Бурдига Наталія
Луценко Таісія
2 місце серед учнів 7-х класів Заікін Олександр

Галаванов Георгій

3 місце серед учнів 7-х класів Галушка Альона
Усік Вікторія
Бондаренко Валерія
1 місце серед учнів 8-х класів Крикунова Валерія
  Кудашкін Давид
  Булавін Роман
2 місце серед учнів 8-х класів Тімченко Катерина
  Мунтян Софія
  Михайлова Світлана

Суряднова Анастасія

3 місце серед учнів 8-х класів Галіщева Аліна
1 місце серед учнів 9-х класів Назаренко Єлизавета
Терновська Ярослава
Щербак Олександра
Селютіна Марія
2 місце серед учнів 9-х класів Рекуха Аліна
Хникіна Альона
1 місце серед учнів 10-х класів Самодурова Вероніка
Дехтыр Ул’яна
Подзірей Карина
Калініна Ольга
Петренко Юлія
2 місце серед учнів 10-х класів Матус Євген
Полевой Марк
Редькіна Софія
1 місце серед учнів 11-х класів Бойко Поліна
Ярова Дар’я

Переможці у номінації КОМІКСИ НА ТЕМУ «СМІТТЯ»

1 місце серед учнів 7-х класів Волколуп Єлизавета
1 місце серед учнів 8-х класів Кузнєцов Дмитро
Іларіонова Олександра
Кислякова Марія
2 місце серед учнів 8-х класів Семенюк Анастасія
1 місце серед учнів 9-х класів Юрченко Анастасія
1 місце серед учнів 10-х класів Лізункова Анастасія
Яненко Ілля
Пелипенко Наталія
Чернов Тимур
1 місце серед учнів 11-х класів Вишницька Софія

Ковтюх Єлезавета

Федоренко Ілона
Медвідь Єгор

Подяки у номінації КОМІКС

Сопко Віталій

Ревякін Ілля

Козіна Єва

Злобіна Вікторія

Савчуков Денис

Кривенко Яна

 

Переможці у номінації есе

Переможці у номінації есе серед учасників м. Харків та Харківської області

1 місце серед учнів 7-х класів

 

Слепченко Єлена
Парнюк Кирил
Волколуп Єлизавета
1 місце серед учнів 7-х класів у номінації «ЕСЕ НА АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ» Амер Діана
Янковскі Даріус
1 місце серед учнів 9-х класів Нестеренко Марія
Клименко Олександр
Чоломбитько Владислава
Гуріна Поліна
Афанасьєва Софія
1 місце серед учнів 10-х класів Кузьменко Олександра
Аксьонова Олеся
1 місце серед учнів 11-х класів Мосесян Анна
Щеголяєва Аліна
1 місце серед учнів 11-х класів у номінації «ЕСЕ НА АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ» Жадановська Лілія
2 місце серед учнів 7-х класів Сухотерін Михайло
Самойлов Богдан
2 місце серед учнів 7-х класів у номінації «ЕСЕ НА АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ» Злотнік Євген
Куц Ніка
2 місце серед учнів 10-х класів Чечель Надія
 

3 місце серед учнів 7-х класів у номінації «ЕСЕ НА АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ»

 

Волікова Маргарита
Козлова Дар’я
Герасимова Анастасія
Золотарьова Катерина
Баришенська Вероніка
Кузічкін Дмитро
Божков Деніс
3 місце серед учнів 7-х класів Горяінова Дар’я
3 місце серед учнів 9-х класів Яковенко Дар’я
Павлова Вікторія
3 місце серед учнів 10-х класів Кузьменко Ольга
Півень Аня Олегівна
3 місце серед учнів 11-х класів Самойленко Маргарита
Переможці у номінації есе серед учасників з інших областей України
1 місце серед учнів 6-х класів Мількович Дар’я
1 місце серед учнів 7-х класів Китаєв Микита
1 місце серед учнів 7-х класів Гаврилова Вікторія
1 місце серед учнів 8-х класів Непомнящих Єлізавета
АБСОЛЮТНІ ПЕРЕМОЖЦІ (учні 8-го класу) Островерх Лев

Донець Поліна

Давиденко Іван

Шумейко Софія

Павлюченко Мирослава

 

 

1 місце серед учнів 8-х класів

 

Точиліна Ольга
Шматко Роман
Литвинова Марія
Мельниченко Поліна
Писаренко Софія
1 місце серед учнів 8-х класів у номінації «ЕСЕ НА АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ» Маренич Вікторія
1 місце серед учнів 9-х класів Сікачина Анна
Цимбал Максим
1 місце серед учнів 10-х класів

 

Роменська Олександра
Тунік Анастасія
1 місце серед учнів 11-х класів

 

Воржеінова Карина
Москалькова Валерія
Білоусова Катерина
1 місце серед учнів 11-х класів у номінації «ЕСЕ НА АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ» Мінько Тетяна
2 місце серед учнів 8-х класів

 

Бондарчук Катерина
Коваль Владислав
2 місце серед учнів 9-х класів у номінації «ЕСЕ НА АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ» Ліфєнцєв Іван
2 місце серед учнів 9-х класів Махно Вікторія
2 місце серед учнів 10-х класів

 

Задорожна Катерина
Ковалевська Анастасія
Малищак Станіслав
Макар Ліана
2 місце серед учнів 11-х класів у номінації «ЕСЕ НА АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ» Воржеінова Карина
2 місце серед учнів 11-х класів Волочан Карина
3 місце серед учнів 8-х класів Кузьменко Анастасія
Бережний Тимур
3 місце серед учнів 10-х класів Славінська Олександра
Адруг Анастасія
 

3 місце серед учнів 11-х класів

 

Емурлаєва Ельвіна
Біров Діана
Москаленко Єгор
Заблоцька Вікторія
3 місце серед учнів 11-х класів у номінації «ЕСЕ НА АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ» Нагорна Каріна Миколаївна
Подяки у номінації есе
Логачова Мілена

Романцов Марк

Мірошниченко Артем

Ісаєнко Юлія

Макаренко Поліна

Крюченко Кирило

Омельченко Анастасія

Яценко Ігор

Горбенко Марина

Сичова Олександра

Жирний Георгій

Підмогильна Ліна

Ражик Христина

Фартушна Дар’я

Казніста Дар’я

Сорока Анастасія

Біров Діана

Шинкарчук Анастасія

 

ІІІ Екологічний форум для школярів

Цьогорічний екологічний форум для школярів нарешті приніс теплу погоду у м. Харків, на відміну від минулорічного снігопаду на початку березня. Тож 18 квітня ми знову з радістю вітали старих друзів та знайомилися з новими, не байдужими до питань екології школярами та вчителями.

Початок реєстрації супроводжувався цікавими дослідами, які школярі могли побачити у STEMзоні. Настільки цікаво було школярам, що навіть зона з кавою та печивом не була дуже популярною!

В рамках екологічного форуму  ми традиційно підводили підсумки щорічного конкурсу есе, проектів та коміксів на екологічну тематику, який наша кафедра проводила вже вшосте. Другий рік поспіль найкращі екологічні проекти мали змогу бути оцінені науковцями та бізнесменами, свої побажання та зауваження школярі почули в доброзичливій формі.

Нагородження переможців у номінаціях есе та комікси змінювалися з виступами гостей та представленням проектів. Цього року до нас завітали учасники з м. ніжин, м. Світловодськ, м. Суми. Наші аспіранти та студенти мали змогу попрацювати екскурсоводами та познайомити гостей з усіма «знаковими» місцями Харкова.

Багато чого ще можна написати, але…краще наступного року приїздить самі!

Відмітимо, що цього року окрім сертифікатів та дипломів, переможці отримували цінні подарунки. Так, інформаційний портал PROМусор (https://www.facebook.com/ProMusorEXPERTS/) настільки зацікавився форумом , що в усіх номінаціях відібрав роботи, які стосуються сортування сміття та нагородив екологічно дружніми блокнотами, які виготовлені з використаних паперових стаканчиків.

ТМ «Лісова казка» надала солодкі призи усім учасникам екологічного форуму. А Молодіжна рада при Харківському міському голові (https://www.facebook.com/khmgs/) для зміцнення командного духу усім учасникам, які працювали у команді, надали сертифікати до SРark, так само як й сертифікати на безкоштовні спуск на тролеї (SРark) усім учасникам форуму.

Світлини, на жаль, не можливо у повному обсязі розмістити на сайті, тож їх можна скачати за посиланням

https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.811465529230953&type=3

Екологічний форум для школярів

Чекаємо на всіх учасників конкурсу есе, проектів та коміксів на екологічну тематику для школярів, а також вчителів, 18 квітня о 14-00 в ректорському корпусі НТУ ХПІ. Реєстрація та STEMзона з 13-00, початок о 14-00