Запрошуємо взяти участь 13 грудня та 14-15 грудня 2015 у НТУ «ХПІ» у навчальних семінарах-моделюванні для розбудови сучасного суспільства.
До участі у семінарі 13 грудня запрошуємо викладачів, аспірантів, а також всіх зацікавлених у практичному застосуванні демократичних методів навчання.
До участі у дводенному семінарі 14-15 грудня запрошуємо молодь, особливо, студентів I-V курсів будь-якого ВНЗ, а також всіх зацікавлених у дослідженні основ європейської інтеграції, демократії та громадянського суспільства.
Семінари «Наше суспільство. Дебати та переговори для усвідомлення інтересів та компромісів» нададуть змогу учасникам ознайомитися з інтерактивними методами навчання, що використовуються у сфері європейської освіти, та можливість більш глибоко зрозуміти сутність організації суспільства та різноманітних аспектів його розвитку. Семінар-тренінг передбачає реальні дії учасників щодо формування власної позиції та захисту інтересів, з метою отримання більш глибокого розуміння особливостей європейських суспільно-політичних відносин.
Кожен учасник семінарів “Наше суспільство! Дебати та переговори для усвідомлення інтересів та компромісів” отримує Сертифікат про участь в семінарі (за умови повної присутності відповідно до зазначених дат). Робоча мова семінарів – англійська (за необхідності – російська, українська).
Семінари відбудуться у НТУ «ХПІ» (точну адресу – аудиторія та корпус, – буде повідомлено вам за декілька днів за номером телефону або на електронну адресу, які ви залишите при реєстрації за посиланням: http://goo.gl/forms/BaugOhHTir)
Для участі в семінарах слід заповнити електронні форми за посиланнями: http://goo.gl/forms/BaugOhHTir (обов‘язково) , http://goo.gl/forms/jTiKUU4T0o (бажано) або надіслати резюме та мотиваційного листа на адресу registration@civic-institute.eu (кінцевий термін – 10 грудня)
Семінар «Наше суспільство. Дебати та переговори для пошуку інтересів та компромісів» організовано Інститутом міжнародної освіти CIVIC (The CIVIC-Institute) спільно з інститутом міжнародних відносин (The Institute for Foreign Cultural Relations, IFA) за фінансуванням Міністерства закордонних справ Німеччини. Cемінар проводитимуть професор Олександр Бурка (директор Інституту міжнародної освіти «CIVIC») та Рішар Високи (менеджер проектів Інституту міжнародної освіти «CIVIC»).
З усіма питаннями можна звертатися до координатору проекту в Україні Юрія Вдовиченко за допомогою електронної пошти: vdovychenko@civic-institute.eu або за телефоном +380978878500 (Марина Лещенко).