Кафедра міжнародного бізнесу та фінансів НТУ "ХПІ"

Department of International Business and Finance

Кафедра міжнародного бізнесу та фінансів НТУ "ХПІ" - Department of International Business and Finance

Головна сторінка

Рады приветствовать Вас на сайте кафедры международного бизнеси и финансов НТУ “ХПИ”!

Кафедра готовит бакалавров и магистров по специализациям  «Международный бизнес» (UKR, EN, FR),  «Менеджмент внешнеэкономической деятельности» (UKR)»  и  «Финансы, банковское дело и страхование» (UKR. EN) (дневная и заочная формы обучения).

Презентация кафедры (english)

Презентация кафедры (рос.)

 

3 2008 року на кафедрі менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та фінансів НТУ «ХПІ» розпочато підготовку англійською мовою. На даній програмі всі дисципліни викладаються англійською мовою. Основними перевагами навчання англійською мовою є наступні:

— більшість підприємств Харківського регіону мають зовнішньоекономічні зв’язки, тому для побудови кар’єри необхідно вільне володіння англійською мовою;

— англійська мова є мовою міжнародної комунікації, близько 80% інформації в мережі інтернет зберігається саме англійською мовою, а значить студенти отримують доступ до практично безмежних інформаційних ресурсів;

— викладання лекцій на англомовній програмі проводиться у формі презентацій з використанням мультимедійного обладнання, студенти мають можливість достроково завантажити презентації на планшети, електронні книги або роздрукувати їх;

— при викладанні використовується остання економічна література, яка іноді ще навіть не переведена на російську або українську мову;

— викладання ведуть найбільш обдаровані викладачі молодого або середнього віку, які активно використовують сучасні технології навчання (кейс – стаді, колабораційне навчання, сумісні проекти з іноземними ВНЗ).

— у більшості країн Західної Європи (Німеччина, Австрія, Фінляндія та інші) навчання на магістерських програмах англійською мовою є безкоштовним, тому випускники-бакалаври мають чудову можливість продовжити навчання за кордоном, оскільки ВНЗ країн Європи визнають  диплом бакалавра ВНЗ України.

Більше 30 випускників  кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та фінансів після закінчення англомовної програми в Харкові успішно закінчили магістерські програми в Німеччині та Австрії, у тому числі з відзнакою, зараз вони працюють на провідних посадах підприємств України та за кордоном – в Німеччині, Австрії, США.

Зараз студенти та випускники кафедри навчаються на англомовних програмах в Німеччині, Австрії, Чехії, Туреччині, Польщі.

Студент має можливість отримати конспект по кожному з курсів українською або російською мовами, це суттєво спрощує процес адаптації до навчання іноземною мовою.

Студенти мають можливість задавати запитання рідною мовою. За рік, як правило, усі студенти  адаптуються до навчання англійською мовою.

Оскільки англомовна програма йде паралельно з україномовною, то у разі бажання студент може перевестися до  україномовної групи.

Запрошуємо абітурієнтів на бюджетну та контактну форми навчання!

Дізнатися більше