Правила прийому 2022

Порядок дій для вступу на бакалаврат

1. Створіть власний електронний кабінет ВСТУПНИКА – ця можливість буде доступна із 1 липня (де і як його створювати буде відомо напередодні 1 липня, ми вам про це повідомимо).
2. З 29 липня до 23 серпня подайте заявку з 1 пріоритетом у своєму електронному кабінеті за напрямком:
Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» → 141 спеціальність → Конкурсна пропозиція «Електроенергетика». До заявки додайте результат НМТ або ЗНО та власний мотиваційний лист.
3. Чекайте оголошення рейтингового списку.
Оприлюднення рейтингових списків на бюджет – не пізніше 29 серпня.
4. Підтвердіть бажання навчатись на бюджеті з 29 серпня до 18:00 2 вересня.  Для цього надішліть на електронну пошту приймальної комісії vstup.ieee@khpi.edu.ua копії Вашого атестату, додатка до нього, результати НМТ або ЗНО, паспорту, ІНН та прописки, які завірені електронним підписом (створити електронний підпис можна у будь-якому відділенні банка або у застосунку Дія. Підпис. https://ca.diia.gov.ua/sign) та договір на навчання (щодо нього з Вами зв’яжеться приймальна комісія).
5. Чекайте на зарахування на бюджет 9 вересня.

Детально про мотиваційний лист

Мотиваційний лист треба буде прикріпити до оцінок НМТ через електронний кабінет при вступі.
Перед цим надішліть написаний мотиваційний лист нам для надання допомоги та перевірки правильних формулювань перед вступом в Університет.

Приклад написання мотиваційного листа.

У 2022 році зовнішнє незалежне тестування (ЗНО) замінено національним мультидисциплінарним тестом (НМТ).

Зарахування можливе як на основі трьох предметів із НМТ цього року (Українська мова, Математика, Історія України), так і за трьома сертифікатами ЗНО попередніх 2019-2021 років (з Української мови, Математики та додаткової дисципліни).

ВАЖЛИВО! Можна замінити предмет НМТ на ЗНО, в зворотній бік ЗНО на НМТ не замінюється. Заміна предмету НМТ на ЗНО відбувається лише у випадку, коли результат з предмету ЗНО не більший ніж на 15 балів від результату з предмету НМТ).