Начало пилотирования курса по проекту MASTIS

1 жовтня на кафедрі програмної інженерії та інформаційних технологій управління НТУ «ХПІ» стартувало пілотування курсу «Бази даних та сховища даних» (викладач – доц., К.т.н. Володимир Євгенович Сокол), що реалізовується в рамках міжнародного проекту MASTIS (https: //mastis.pro/).


Проект MASTIS присвячений поліпшенню магістерської програми в області інформаційних систем відповідно до потреб сучасного суспільства. Він надає університетам можливість наблизитися до змін на світовому ринку праці та швидко реагувати на потреби роботодавців. На кафедрі ПІІТУ проект активно реалізується в профільній магістратурі за спеціальністю 126 «Програмне забезпечення інформаційних систем».

Курс «Бази даних та сховища даних» присвячений створенню баз і сховищ даних, які здійснюють процес збору, відсіювання і попередньої обробки даних з метою надання результуючої інформації. Даний курс є одним з основних для спеціальності «інформаційні системи і технології», тому так важливо, що саме ця дисципліна пілотується в рамках проекту MASTIS.